Чи підпише міський голова розпорядження про призначення нової очільниці культури в Житомирі?

Чи підпише міський голова розпорядження про призначення нової очільниці культури в Житомирі?

Минулого тижня відбувся конкурс на заняття вакантної посади начальника управління культури Житомирської міської ради. Але інтрига тягнеться і досі.

На початку січня 2020 року був завершений прийом документів від претендентів на посаду начальника управління культури Житомирської міської ради. З претендентів виявилася тільки одна особа.

На ресурсі НАЗК була оприлюднена тільки одна декларація кандидата на посаду начальника управління культури – Ілони Колодій, яку вона подала 2 січня 2020 року. Претендентка на посаду начальника управління міської ради вказала чотири власні фірми: ТОВ «Глорія Івентс» з основним видом діяльності – організація інших видів відпочинку та розваг; ТОВ «Коло Дій груп» – діяльність у сфері радіомовлення; ТОВ «Сі Ес Ей Груп – виробництво кіно- та відеофільмів, телевізійних програм; ПП «Колодій продакшн» з діяльністю у сфері рекламних послуг. Дві останні фірми належать її чоловікові: власником «Сі Ес Ей Груп» є Колодій Євген Михайлович, у «Колодій продакшн» два співвласники – Колодій Євген Михайлович та Годована Руслана Іванівна.

І вже 22 січня 2020 року пройшов конкурс на посаду начальника управління культури всього з однією претенденткою – Ілоною Колодій. Конкурсантка пройшла всі випробування, але на стадії прийняття рішення конкурсною комісією був взятий тайм-аут до п’ятниці. Але і у п’ятницу, і наступного понеділка інтрига продовжувала зберігатися. 

На даний час з власних джерел нам стало відомо, що конкурсна комісія рекомендувала міському голові м. Житомира укласти з Ілоною Колодій контракт із випробувальним терміном два місяці. 

Але, як нам повідомили у міськраді, самого розпорядження міського голови Сергія Сухомлина ще немає. Тож інтрига продовжується. Чи підпише Сергій Сухомлин розпорядження про укладення контракту з Ілоною Колодій на посаду начальника управління культури Житомирської міської ради – стане відомо зовсім скоро. 

Нагадаємо, що попередня начальниця управління культури Ніна Рябенко звільнилася наприкінці травня 2019 року. Вона очолювала управління з листопада 2016 року. 

Влітку 2019 року у Житомирській міській раді вже проводили конкурс на посаду начальника управління культури Житомирської міської ради: тоді було шість претендентів, з яких двоє кандидатів – Юлія Закаржевська (Кручак) та Наталія Журбей – дійшли до співбесіди, але конкурсна комісія 16 липня не обрала переможця, і конкурс було оголошено повторно.

Руслан Мороз

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up