Багатодітна житомирська родина Бодомер виграла суд: квартира залишилася за сім'єю

Багатодітна житомирська родина Бодомер виграла суд: квартира залишилася за сім'єю

Радісною новиною поділився міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фейсбук.

"Щойно Апеляційний суд Житомирської області задовольнив скаргу виконавчого комітету та Ганни Бодомер, скасував рішення суду першої інстанції та прийняв нове рішеня про відмову в задоволенні позову. Квартира залишається за багатодітною родиною Бодомер! Рішення набрало чинності з моменту проголошення, - пише Сергій Сухомлин.

Нагадуємо, у багатодітної родини Бодомер з Житомира, які виховують 12 дітей, хотіли відібрати квартиру: міськрада стала на бік родини.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:47 Подробиці ДТП у Бердичеві, де загинули дві людини, ще пʼятеро - травмовані 13:02 Скринінг здоровʼя 40+: Вже сьогодні почнуть надходити перші запрошення у “Дії” 12:03 Ожеледиця: як не впасти на слизькій дорозі 11:44 Масові аварійні відключення по Україні: у Житомирі світло поступово повертається, але причина аварії не пояснена Від читача 16:29 Проєкт "Брама", очищення інфопростору. 11:01 Зміни лютого: підвищені зарплати, пенсії, бронювання і технологія 5G 10:00 У Житомирі рятувальники відбуксирували «швидку», що застрягла на підйомі через ожеледицю photo_camera 09:59 У Бердичеві рятувальники залучалися до ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди, де 2 особи загинули та 5 травмовані. photo_camera 09:00 31 січня: все про цей день, яке церковне свято, погода у Житомирі 17:27 Житло переселенцям за ціною елітної новобудови: як Червоний Хрест Італії розпорядився мільйонами пожертв 16:58 Тимчасове житло переселенцям за ціною елітної новобудови: як Червоний Хрест Італії розпорядився мільйонами пожертв 16:55 «СвітлоДім»: стартувала програма державної допомоги на автономне електроживлення для багатоквартирних будинків 16:29 Відкрито прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України 16:18 Житомирський театр ляльок висловив співчуття колегам у зв’язку з загибеллю захисника України 16:01 На Житомирщині фактично проживають 52 тисячі ВПО 15:38 З початку року в області зафіксовано 274 пожежі, 13 людей загинули
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up