У багатодітної родини з Житомира хочуть відібрати квартиру: міськрада відстоює інтереси родини в суді

У багатодітної родини з Житомира хочуть відібрати квартиру: міськрада відстоює інтереси родини в суді

Відстоювати житлові права багатодітної родини Бодомер, у якої хочуть відібрати чотирикімнатну квартиру, юрдепартамент Житомирської міської ради збирається в Апеляційному суді.

Таке рішення прийняли 9 січня члени виконавчого комітету міської ради за підсумками розгляду додаткового питання щодо квартири по вулиці Корольова, 48, яку отримала у власність родина у 2016 році, - повідомляє прес-служба міськради.

«Рішенням виконкому № 302 від 20 квітня 2016 року було скасовано орден від 2011 року на житлову площу в будинку 48 по вулиці Корольова у Житомирі, який був незаконно виданий начальником ВЖРЕП №10 на ім’я Дем’янчук Ольги Северинівни, 1930 року народження. На той час дана площа фактично не була квартирою, а була нежитловим приміщенням, тобто квартирою вона стала лише в 2016 році після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом щодо відповідності санітарно-технічним вимогам та придатності для проживання, а саме: 6 липня 2016 року. Як відомо, 20 липня 2016 року виконавчий комітет прийняв рішення про надання чотирикімнатної квартири №1-г, жилою площею 70,8 кв м в будинку по Корольова, 48 для сім’ї з 13 осіб: чоловік, дружина та 11 дітей з 1995 по 2014 роки народження. Згодом особи, на ім’я яких видавався ордер у 2011 році, звернулися до суду з вимогою про скасування попередніх рішень виконкому: «Про скасування ордера» та «Про надання квартири багатодітній сім’ї». Рішенням суду першої інстанції позов було задоволено. Ми звернулися з апеляційною скаргою до суду, підставою є обставини незаконності видачі ордера у 2011 році», - доповів директор департаменту міської ради Євгеній Черниш членам виконавчого комітету.

За підсумками розгляду цього питання члени виконкому проголосували за прийняття рішення щодо направлення звернення до Апеляційного суду з проханням задовольнити апеляційну скаргу на рішення Корольовського районного суду від 2 жовтня 2018 року, яким було скасовано рішення виконавчого комітету про надання багатодітній родині квартири по Корольова, 48.

Відео дня

За словами керівника юрдепартаменту, засідання по цій справі відбудеться 23 січня 2019 року.

Нагадаємо, у червні 2017 року Ганна Бодомер народила 12 дитину. Наразі багатодітне подружжя виховує 12 дітей, із них 7 хлопчиків та 5 дівчаток, найстаршому синові вже 22 роки.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:20 Чотирирічна коростенка, яка отримала тяжкі травми, стала донором для трьох дітей 12:00 На проспекті Миру в Житомирі в ДТП травмувався мотоцикліст 11:40 У Житомирі відбулася зустріч з письменником і громадським дічем Валерієм Хмелівським 11:20 Вимагання грошей, викрадення людини, крадіжки - за організацію злочинів судитимуть 27-річного житомирянина і його спільників photo_camera Від читача 17:02 Онлайн-шахрайство в Житомирі: як молодь усе частіше стає не жертвою, а співучасником. 11:00 "Вдячні Італії за організацію Конференції з питань відновлення України – URC 2025", - Володимир Зеленський 10:50 Трагедія у Житомирі: з вікна 4 поверху випала 6-річна дівчинка, дитина загинула 10:37 У Бердичеві судитимуть чоловіка, який з особливою жорстокістю вбив цивільну дружину 10:20 Литва профінансує відбудову ліцею №25 10:00 На 27-й сесії Житомирської обласної ради ухвалили низку важливих рішень 09:41 ЗСУ ліквідували 1040 окупантів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 11.07.2025 щодо російського вторгнення 09:01 11 липня: все про цей день, яке свято, традиції, іменини і погода у Житомирі 17:54 В Україні обговорюють зниження пенсійного віку: подробиці 17:00 Громади Житомирщини представляють свої проєкти на URC2025 у Римі 16:41 Віталій Бунечко: Триває ліквідація наслідків надзвичайної ситуації в селі Березина 16:20 Житомир та Дортмунд підписали угоду про партнерство 16:00 Ввечері 10 липня – оленяча, малинова, сінна та медова повня Місяця 15:41 Зламують акаунт і просять гроші: житомирські поліцейські застерігають від шахраїв у соціальних мережах 15:20 Житомир попрощався із героїчно загиблим Захисником Андрієм Дозоровим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up