АТ «Кварцсамоцвіти» не отримали спеціальний дозвіл на користування надрами

АТ «Кварцсамоцвіти» не отримали спеціальний дозвіл на користування надрами

Дане питання розглядали на сесії Житомирської обласної ради.

Спецдозвіл передбачав користування надрами АТ «Кварцсамоцвіти», геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки Південної та Центральної частини Вишняківської і Дворищенської ділянок Волинського родовища п’єзокварцу, кварцу, берилу та топазу загальною площею 1359 га. Родовища знаходяться у Хорошівському районі. Перед голосуванням голова обласної ради Володимир Ширма зазначив, що профільна комісія не погодила надання дозволу на користування надрами.

«Дане питання розглядалось на нашій профільній комісії, вона його не погодила, тому в проекті рішення вказано – не погоджувати», – зауважив Володимир Ширма.

Представник вищезгаданого підприємства повідомила, що якщо говорити про спецдозвіл, то мова йде тільки про розширення виробництва, а саме підприємство працюватиме в тому самому режимі.

«Зараз на пі.дприємстві працює 74 особи, в четвертому кварталі 2018 року плануємо збільшити кількість працівників на 20-30%. Зараз зарплата на підприємстві більше 5 тис. грн, до кінця року ми плануємо підвищити зарплату до 10 тис. гривень. Найближчим часом також плануємо залучити 50 млн грн інвестицій. Минулоріч ми залучили більше 70 млн вітчизняних та іноземних вкладень», – зазначив представник підприємства.

Голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська звинуватила БПП у блокуванні видачі спецдозволу через політичні мотиви. «Керівник Хорошівської ОТГ не є членом партії БПП, цей факт пов’язаний з відмовою у видачі спеціального дозволу», – додала Анжеліка Лабунська.

В результаті за те, щоб відмовити в наданні спеціального дозволу, проголосували 33 депутати з 62 присутніх. Варто додати, що «Кварцсамоцвіти» як підприємство зареєстровано на Кіпрі.

Анастасія Ліберман

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up