Житомирська ЗОШ №21 нагородила своїх кращих учнів

Житомирська ЗОШ №21 нагородила своїх кращих учнів

У міському Палаці культури вітали найкращих учнів школи, які здобули високі місця на міських, обласних та всеукраїнських олімпіадах, відзначилися в спортивних змаганнях та інтелектуальних конкурсах.

Учні, які стали переможцями або посіли призові місця, були головними дієвими особами щорічного свята. Його традиційно влаштовує школа, щоб привітати свої найкращих учнів та вчителів.

“Я хочу привітати з цим святом, з успіхом, з нагородами наших вчителів, адже саме їм належить даний результат. Це говорить про те, що саме ці люди займаються своєю працею. Дуже важливо в житті знайти себе, лише тоді можуть бути перемоги та щасливі моменти. Прийміть нашу вдячність та шанування, дорогі вчителі. Також хочу висловити подяку батькам, які вкладають у своїх дітей, я знаю, що ви сьогодні відчуваєте, адже бачити перемогу своїх дітей - це найбільша насолода!”, - звернулась до присутніх з промовою-привітанням директорка ЗОШ №21 Світлана Ремінець.

Церемонія нагородження супроводжувалась концертом, в який увійшли класична і сучасна музика, академічний і естрадний вокал - кращі номери, які підготували учні й педагоги закладу.

Благодійний фонд “ЛАВ” та голова ГО “Все робимо самі” Богдан Купчинський долучились до привітань, подарувавши талановитим дітям солодкі подарунки.


 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up