З 25 травня буде дозволено відкривати дитячі садочки, – Віктор Ляшко

З 25 травня буде дозволено відкривати дитячі садочки, – Віктор Ляшко

У кожній конкретній області можна буде пом’якшити карантин для певних сфер, якщо будуть досягнуті епідемічні критерії.

Зокрема, буде надана можливість відновлювати роботу дошкільних закладів, які потрапляють у другий етап виходу з карантину.

Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я-головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Ми прив’язали відкриття дитячих садочків та запуск громадського транспорту для того, щоб можна було працювати та було де залишати дітей. Дошкільні заклади будуть відкриватися за певних умов. Вони опубліковані на сайті МОЗ для громадського обговорення. Ми прагнемо зібрати всі слушні рекомендації від батьків, власників дитячих садочків та МОН. Здоров’я батьків та дітей – в пріоритеті», – зазначив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, житомирська міська влада раніше повідомляла про відриття садочків з червня.

Як буде здійснюватись прийом до дитячих садочків у Житомирі, можна почитати тут.

Коментарі (5)
  • Комиссаров Александр
    Г Житомир
  • Алена Ткачук
    Не власть , а сплошні дебіли !!!! Нехай спочатку покажуть ,як у таких умовах з їхніми дебільними  санітарними нормами працювати.
  • Tatiana Vender
    У нас багато що не враховують. Відкриють, щоб потім знайти винних, а як то має бути ніхто не знає. Вони не радяться з вихованням, не уявляють їхньої роботи. Як дітям і працівникам дихати тією хлоркою. Через день у всіх з збільшиться печінка, почнуться алергії. Підуть одні перевірки і мої і сес і т.Д.
  • Татьяна Аверьянова
    Я как мама не представляю как можно работая с детками мытьэтими дез средствами каждые 2 часа . Это очень опасно для детей и для взрослых тоже. Почему это не учитывают?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:31 Спека повертається:наприкінці наступного тижня температура сягне понад 30 градусів 17:00 Житомирщина стимулює розвиток вівчарства та козівництва за рахунок бюджетної підтримки 16:41 Зафіксуйте збитки від російської агресії: подайте заяву до міжнародного Реєстру збитків 16:19 В Овручі рятувальники гасили пожежу в господарській будівлі photo_camera Від читача 18:04 Безпека в інтернеті та інформаційна гігієна під час війни. 16:00 За пропозицію хабаря працівникам поліції  житель м.Бердичева постане перед судом 15:40 Овруцькій міській раді доведеться відшкодувати понад 1,5 млн грн за засмічення лісових земель 15:19 Лише через майже три місяці після загибелі на щиті повернувся до рідного Житомира Герой Антон Малишко 15:00 Житомирянка Валерія Шищук тричі підкорила п’єдестал командного чемпіонату України 14:39 На Житомирщині ветерани та ветеранки можуть безоплатно отримати психологічну допомогу 14:22 Доплати до пенсії у серпні: кому і скільки виплатять 13:37 Однорічна дитина і 31-річна жінка постраждали внаслідок ДТП неподалік Житомира photo_camera 12:40 Заклади охорони здоров'я Житомирщини шукають фармацевтів 12:20 Зґвалтував малолітню сусідку: судитимуть жителя Бердичівського району 12:00 До 35-річчя Незалежності України реалізують масштабний проєкт «Україна звучить» 11:39 На вулиці Перемоги біля Ліцею №6 подовжили сигнал світлофора для пішоходів 11:20 У селі Мала Рача на дорозі загорівся легковик 11:00 Рак: Фактори ризику та як зменшити ймовірність захворіти 10:40 Житло для ВПО: Держмолодьжитло оголошує проведення 27-го етапу відбору кандидатів для отримання пільгового іпотечного кредиту 10:20 Запрошуємо на етнофестиваль «Житичі»: пориньте в атмосферу українських традицій
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up