У школах введуть нові правила для груп продовженого дня

У школах введуть нові правила для груп продовженого дня

Міністерством освіти розроблений новий порядок створення груп подовженого дня у школах. Відповідний документ наразі перебуває на реєстрації в Мін’юсті.

Новий порядок передбачає комфортніші умови для дітей, враховує особливості сільських та гірських місцевостей, а також уперше надає можливість відкривати інклюзивні групи.

Новий порядок передбачає можливість створення інклюзивних та/або спеціальних груп подовженого дня. Зокрема, визначено особливості процедури їх відкриття, наповнюваності та організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами.

Групи подовженого дня, як і основне навчання, мають формувати в учнів ключові компетентності, а також забезпечувати виконання індивідуальної програми розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

Відтепер різниця у віці учнів з однієї групи не має перевищувати двох вікових груп (приміром, з учнів 2-3 класів). Це дозволить забезпечити комфортніші умови для дітей з урахуванням їх індивідуальних психологічних відмінностей та фізичного розвитку.

Водночас заклади, що знаходяться в сільській або гірській місцевості, як і раніше, зможуть утворювати групи подовженого дня для учнів різного віку.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:48 На чотирьох автобусних маршрутах Житомира змінили графіки руху 17:30 Пакунок школяра знову в Дії: як отримати 5 000 грн на підготовку першокласника до школи 17:00 Понад 17,5 мільйона гривень спрямовано на виплату заробітної плати учасникам «Армії відновлення» на Житомирщині з початку року 16:39 «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» — у Житомирі! Від читача 00:36 ⭕️ Поліцейські вручили підозри ще чотирьом членам злочинної організації, яка ошукала громадян Латвії на понад 5,5 мільйонів гривень 16:20 На Житомирщині 40 дітей отримали допомогу до нового навчального року. ВІДЕО 16:00 Інспектори Держекоінспекції допомогли черепасі, яка опинилася посеред дороги 15:37 Судитимуть жительку Одещини, яка за вказівкою спецслужб рф готувала саморобний вибуховий пристрій 15:20 Профілактика хвороб та дієтологія: у Житомирі проведуть безкоштовну зустріч із лікарем-терапевтом 15:00 Художній керівник «Сонечка» Михайло Гузун нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня 14:40 Поліція розшукує безвісти зниклого 17-річного житомирянина 14:23 До 20 вересня 2026 року діє програма добровільного повернення на службу після СЗЧ 14:00 До 40 000 грн на розвиток домогосподарства – в межах проєкту «Урожайний шлях» 12:41 У Поліському національному університеті відкрили залу морської морехідної астрономії 12:21 Державні послуги для ветеранів і ветеранок за принципом «єдиного вікна» у ЦНАП 12:00 З нагоди 35-ї річниці незалежності України державними нагородами і почесними званнями відзначені видатні жителі області 11:41 Вакцинація проти вірусного гепатиту В: Кому і коли треба щепитись 11:19 На Звягельщині зіткнулися дві попутні автівки: травми отримав пасажир photo_camera 11:00 В Андрушівській громаді відбувся фестиваль «Рушники мого краю» photo_camera 10:39 «Зшито»: у Житомирі створюють простір для творчості, навчання та роботи
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up