В Житомирі обрали “Міс Студенства-2011” та “Міс “Україна-2011””

В Житомирі обрали “Міс Студенства-2011” та “Міс “Україна-2011””
Студентка Житомирського державного технологічного університету Дар'я Білетнікова отримала цьогоріч корону і звання “Міс Студенство-2011”. Саме вона на думку багаточисленного журі була найкращою із 14 претенденток за цей титул.

У 2009 році Дар’я стала королевою краси свого університету, а уже в наступному році сама ж організовувала цей конкурс. Проте, й до сьогоднішнього дня дівчина не займається модельним бізнесом, а участь в конкурсах для неї лише хобі. Втім, схоже, дівчині уже пора задуматися про таку карєру, адже не кожну студентку визнають найкрасивішою.

Організатори конкурсу подбали, аби корону отримала не лише переможниця, а й дві “Віце-міс”. Ними стали - студентка Житомирського інституту культури й мистецтв Каріне Ованімян та студентка ЖДТУ Божена Пліщук.

 До речі, Божена також отримала спеціальний сертифікат і звання “Міс “20 хвилин””.

“Міс глядацьких симпатій” отримала студентка соціально-психологічного факультету ЖДУ ім.І.Франка Тетяна Куца.

Як ми уже повідомляли в минулому номері, під час попереднього спілкування з конкурсантками нам вдалось дізнатися імя красуні, яка отримала титул “Міс Дружелюбність”. Самі дівчата заслужено обрали головною претенденткою на це звання Анну Назарук.Однак, найцікавішим виявилась співзвучність ще одного титулу, який вручали одні з спонсорів свята — кінотеатр “Україна”. Так що по праву “Міс “Україна”” стала студентка ЖДУ ім.І.Франка Ольга Соснова.

Фактично, жодна з учасниць не лишилась без подарунків, окремо подарунок вручили й молодій організаторці Оксані Переходюк, завдяки зусиллям якої конкурс якісно відрізнявся від попередніх.
Загалом же, дівчата могли показати усю свою красу під час чотирьох виходів — у купальниках, вечірніх сукнях, танцювальних костюмах та коктейльних сукнях. Оксана Переходюк ще завчасно попереджала, що усіх учасниць намагатимуться зрівняти , а тому в основному їм підібрали майже однакові костюми. Виходу у весільних сукнях не було, але був конкурс, де дівчатам довелось відповідати на досить підступні питання журі.


В перервах між виходами глядачів розважали учасники проекту “Ми пишаємось тобою”, КВН-команди “Алла Кудлай” та “Квартєт”.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up