20 ХВИЛИН

20 ХВИЛИН - Всі Статті (23991)

Минулого тижня ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка, професор Петро Саух здійснив візит до Варшавської вищої педагогічної школи (Республіка Польща).

Відповідно до Закону України від 27 березня 2014 року №1166-VІІ «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», орендна плата за землю не може бути меншою за 3 відсотки від грошової оцінки землі.

«Кубок націй Данон», наймасштабніший дитячий футбольний чемпіонат, уже стартував в Україні. Цього року півфінал відбудеться 15?16 травня у м. Вінниці, на якому зустрінуться команди чотирьох областей України.

До позачергових виборів Президента України залишилось менше тижня. Громадянська мережа «Опора» підготувала відео про те, як проходить день виборів, які можуть бути порушення та як забезпечити законність виборів.

Попри те, що офіційний старт купального сезону розпочинається з першого червня, теплий і сонячний травень уже покликав багатьох жителів області на береги річок, озер і ставків. І в цьому не було б нічого поганого, якби не трагедії, що рік у рік супроводжують купальний сезон.

Державною екологічною інспекцією у Житомирській області відповідно до доручення Державної екологічної інспекції України було проведено перевірку тверджень викладених у зверненні щодо забруднення ртуттю території льонозаводу у селі Рижани Володарсько-Волинського району Житомирської області.

У Житомирі на Житньому ринку вже продають черешню та полуницю. Продають ягоди вже більше тижня. Здебільшого їх везуть із Закарпаття.

У вівторок, 20 травня, приблизно 40 активістів з числа місцевої Самооборони, ВО «Майдан», Автомайдану та Демократичного Альянсу завітали до головного управління Міндоходів у Житомирській області.

У понеділок, 19 травня, о 13:20 на пункт зв’язку пожежно-рятувальної частини міста Радомишль надійшло повідомлення від Раковицького сільського голови про те, що у селі Раковичі на полі виявлено 40 артилерійських снарядів калібру 76 мм.

Прокуратурою Попільнянського району подано до суду позов про стягнення з приватного підприємця бюджетних коштів, отриманих за невиконаний ремонт дороги.

keyboard_arrow_up