На Житньому ринку полуницю продають по 30грн. за кілограм

На Житньому ринку полуницю продають по 30грн. за кілограм
У Житомирі на Житньому ринку вже продають черешню та полуницю. Продають ягоди вже більше тижня. Здебільшого їх везуть із Закарпаття.

За літр домашньої полуниці на ринку просять 18 гривень. А за кілограм житомирянам доведеться викласти 30 гривень.

«Цього року полуниця дозріла рано. Спочатку люди трохи боялися її брати, бо думали, що вона нітратна. Зараз попит на неї росте», - каже продавець Валентина Верболюк.

Черешня цього року теж дозріла рано. Кілограм черешні на Житньому коштує від 28 до 35 гривень. Продавці запевняють, що черешня дуже солодка. Ціна залежить від розміру ягід.

Відео дня

«Черешня завжди гарно продається. У більшості її купують для дітей», - розповідають на ринку.

Фахівці радять не їсти тепличних ягід. Якщо у покупця виникли сумніви щодо фруктів чи овочів, які продають не у сезон, то краще відмовитися від них. За декілька тижнів овочі почнуть масово дозрівати і тоді зменшується вірогідність купити неякісний продукт. Зрозуміло, що овочі та фрукти у несезон не є смертельними.

За матеріалами Першого житомирського.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:28 У Житомирі тривають роботи на вулиці Вітрука в межах флагманського проєкту «Рух без бар’єрів» 17:00 У ДТП в Попільнянській громаді травмовано водія гужового возу photo_camera 16:41 Житомирянина, який вбив знайомого і сховав тіло, засуджено до 12 років позбавлення волі 16:21 «Ця книга допомогла мені вижити»: мати загиблого Захисника презентувала у Житомирі книгу, написану її сином photo_camera Від читача 14:56 «Легкий заробіток» у соціальних мережах. 16:00 Пастора церкви «Різдва» Данила Виноградського нагородять відзнакою "За заслуги перед містом Житомиром ІІ ступеня" 15:41 Новий спортивний майданчик зі штучним покриттям відкрили у Житомирському ДНЗ №46 15:20 В Україні очікується невелике потепління 15:00 Віталій Бунечко відвідав Бердичівський професійний будівельний ліцей в межах робочої поїздки. ВІДЕО play_circle_filled 14:20 У Житомирській ОВА відбулося засідання робочої групи щодо використання земель, забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи 14:18 Оновлений порядок інформування пацієнтів про е-Рецепти: кожен отримає сповіщення, навіть без застосунку «Дія» 14:00 У Бердичеві до 10 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який у липні 2025 року вбив свою знайому 12:41 15 жовтня — Всесвітній день чистих рук 12:18 Подробиці ДТП біля Березівки: загинули водій і пасажир, ще один пасажир – у реанімації 12:00 ТЦК роздають «листи щастя»: 47 тисяч протермінованих штрафів за рік по Україні, 1 222 по Житомирщині 11:39 Подробиці ДТП на Чуднівській: травмовано водія легковика 11:20 У Житомирі поліцейські привітали з днем народження доньку загиблої колеги – бойової медикині 11:00 ДТП неподалік Березівки: рятувальники деблокували постраждалого та тіла двох загиблих photo_camera 10:41 Житель Коростишева потребує операції на серці: потрібно зібрати 50 тисяч гривень 10:20 У Житомирі виявили сказ у домашнього кота
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up