Знову "замінували"? Поліція перевіряє повідомлення про вибухівку у вишах Житомира

Знову "замінували"? Поліція перевіряє повідомлення про вибухівку у вишах Житомира

9 липня до поліції від адміністрації двох з вищих навчальних закладів у м. Житомирі надійшли повідомлення про отримання електронних листів зі змістом загрозливого характеру.

Нині на місця подій виїхали поліцейські, які обстежують будівлі та навколишню територію вишів, - повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.

У навчальних закладах працюють слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб. 

Поліцейські огородили по периметру території потенційної небезпеки, доступ до яких тимчасово обмежено. Також проведена евакуація присутніх у приміщеннях людей. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту. 

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП разом з кінологами, застосовуючи службових собак і спеціальні технічні засоби, проводять ретельний огляд приміщень та навколишніх територій.

Інформація про події належним чином зареєстрована. Водночас тривають заходи зі встановлення авторів тривожних повідомлень.

Нагадаємо, 24 червня поліція отримала електронні листи про замінування двох вишів Житомира, а 29 червня поліцейські викрили чоловіка, який 29 червня "замінував" вокзал.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up