Житомирські митники вилучили у громадянина 14 набоїв

Житомирські митники вилучили у громадянина 14 набоїв

Посадовці Житомирської митниці ДФС та Житомирського прикордонного загону зафіксували спробу незаконного ввезення на митну територію України набоїв до зброї.

Громадянин України, який в'їжджав в Україну з Республіки Білорусь "зеленим коридором" намагався ввезти 14 набоїв, - повідомляє Житомирська митниця ДФС.

Складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Товар, який переміщувався з порушенням митних правил, вилучено.

Довідка: відповідно до ч. 2 ст. 196 Митного кодексу України переміщення через митний кордон України товарів, на пропуск яких потрібні дозволи інших державних органів.

Відповідно до «Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів», затвердженої наказом МВС України № 622 від 21.08.1998 для переміщення через митний кордон України предметів зброї та боєприпасів необхідне оформлення та подання митним органам України відповідних дозвільних документів.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up