У Житомирі під час отримання хабара в розмірі 2 тис. доларів затримали прокурора

У Житомирі під час отримання хабара в розмірі 2 тис. доларів затримали прокурора

У Житомирі органи прокуратури спільно з Управлінням Служби безпеки України в області викрили факт корупції серед працівників прокуратури.

Інформує прес-служба прокуратури Житомирської області.

Генеральною інспекцією Генеральної прокуратури України спільно із прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання заступником начальника одного з відділів  прокуратури Житомирської області неправомірної вигоди.

У п’ятницю, 9 листопада 2018 року, безпосередньо після отримання коштів у розмірі 2 000 доларів США, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Житомирській області, зазначеного прокурора затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого  ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі).

Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії.

Прокурор Житомирської області Любомир Війтович висловлює подяку керівнику Управління Служби безпеки України в області за спільну, чітко скоординовану професійну роботу із викорінення корупційних проявів в органах прокуратури.

Прокуратура області і надалі вживатиме всіх передбачених законом заходів для ефективної протидії фактам корупції серед працівників прокуратури області.

 

7
2
2
1
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі (10)
 • Ivan Khodakovskiy

  Садят за 2000 долларов а те кто берут миллионами на свободе. Показуха.
 • Людмила Карасевич

  А коли відпустять?😄
 • Роман Игоревич Абрамович

  Луценка?
 • Yuriarij Yurarij

  так мало как то брал! стыдно должно быть!!!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up