Працівниками податкової міліції ГУ ДФС нейтралізовано два підпільних цехи з виробництва цигарок

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС нейтралізовано два підпільних цехи з виробництва цигарок

Цехи працювали у Київській області.

ГУ ДФС у Житомирській області 28 лютого 2019 року провело брифінг, на якому працівники служби розповіли про те, що слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Житомирській області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, зареєстрованого в ЄРДР, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 204 КК України, за фактами незаконного обігу незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Під час розслідування даного провадження встановлено, що на території Київської області, згідно з оперативними даними, діють два підпільні цехи з незаконного виготовлення цигарок. У першому цеху проходило пакування контрафакту, в другому – займалися безпосередньо виготовленням фальсифікату.

14 лютого на підставі ухвали слідчого судді житомирськими оперативниками здійснено обшук приміщення в одному із сіл Броварського району Київської області, за результатами проведення якого виявлено та вилучено: більше 100 тис. пачок цигарок під марками відомих брендів, обладнання для пакування, промислове обладнання, всього на суму більше 6 млн грн.

20 лютого на підставі ухвали слідчого судді в Кагарлицькому районі Київської області проводився обшук приміщення, за результатами якого виявлено та вилучено обладнання для подрібнення тютюну, виготовлення цигарок без фільтру, лінію для пакування цигарок, сировину із запахом, схожим на тютюн, в кількості майже 3 т, 400 бобін цигаркового паперу, 6000 цигарок без фільтру. Загальна сума вилученого становить більше 10 млн грн.

Як повідомили у ГУ ДФС у Житомирській області, під час вирішення слідчим питання щодо демонтажу лінії з виробництва тютюнових виробів та передачі його на відповідальне зберігання, у місці проведення обшуку з'явився невідомий громадянин, який назвався адвокатом, що представляє інтереси «виробника» цигарок.

На законну вимогу слідчого надати документи, підтверджуючі повноваження захисника (свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю, ордер та договір, укладений між адвокатом та клієнтом), та забезпечити зв'язок з особами, що уповноважили його представляти інтереси, вищезазначений громадянин відмовився це зробити, після чого йому було запропоновано залишити місце проведення обшуку.

В подальшому адвокат, надавши договір про надання професійної правничої допомоги, а також копію завіреного договору оренди приміщення, що обшукувалось, був допущений слідчим для участі у проведенні обшуку.

На даний час у кримінальному провадженні призначаються необхідні судові експертизи та встановлюються особи, причетні до вчинення даного кримінального правопорушення.

Руслан Мороз

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up