На Житомирщині затримали лісопорушників

На Житомирщині затримали лісопорушників

У суботу, 8 квітня, в Олевському районі затримали лісокрадів. 

8 квітня працівники лісової охорони державного підприємства "Олевське ЛГ" близько 3-ї години ночі в лісовому масиві поблизу автодороги "Київ-Ковель" Олевського району помітили світло фар автомобіля. З метою перевірки вказаного автомобіля та осіб, що в ньому перебувають, працівники лісової охорони.

Своїм автомобілем перекрили лісову дорогу біля виїзду на автодорогу "Київ-Ковель" та пішли перевіряти вище названий автомобіль. На лісовій дорозі вони помітили автомобіль «Москвич» оранжевого кольору та причеплений до нього гужовий віз, на який було навантажено лісопродукцію породи сосна сортиментами довжиною по 6 м в кількості 9 шт.

В цей час невідомі особи вже відчепили гужовий віз від автомобіля та стали виїжджати ним на автодорогу "Київ-Ковель", створюючи при цьому своїми діями загрозу працівникам лісової охорони та їх автомобілю, так як їхали прямо на них. Виїхавши на автодорогу "Київ-Ковель", зловмисники поїхали в бік Рівненської області.

Про все це працівники лісової охорони ДП «Олевське ЛГ» повідомили до чергової частини Олевського ВП. А за слідами воза встановили, що вказана лісова продукція вивезена з місця скоєння самовільної рубки.

Вказана територія належить до заказника місцевого значення «Тересини», де було зрізано 9 сироростучих дерев породи сосна, про що також  телефоном було додатково повідомлено до чергової частини Олевського ВП.

При огляді місця скоєння самовільної рубки встановлено, що сума збитків, нанесених лісу, складає 28772 гривні.

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up