На Житомирщині голова районної ради може "сісти" на 2 роки за неподання е-декларації про доходи

На Житомирщині голова районної ради може "сісти" на 2 роки за неподання е-декларації про доходи

Голова однієї з районних рад на Житомирщині не подала вчасно е-декларацію. 

Коростишівською місцевою прокуратурою опрацьовано відомості Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та виявлено факт умисного порушення головою однієї із районних рад вимог антикорупційного законодавства.

Установлено, що голова районної ради, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, усупереч вимогам ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», не подала у визначений строк - до 1 квітня - декларацію про доходи особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

За фактом умисного неподання суб’єктом декларування декларації Коростишівською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366-1 КК України.  

Досудове розслідування проводить місцеве відділення Нацполіції,  процесуальне керівництво здійснює Коростишівська місцева прокуратура.

Наразі встановлюються усі обставини вчинення злочину.

Довідково: санкція зазначеної статті передбачає штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
18:20 Лише через рік і два місяці на щиті повернувся до рідного Житомира Герой Сергій Федоров 18:00 Житомир попрощався із Захисником Олександром Туровським 17:23 На водія Audi, який у неділю у Гідропарку заблокував рух тролейбусів, склали протокол 16:57 Результати додаткових сесій НМТ-2026 - у персональних кабінетах Від читача 07:58 БЕЗКОШТОВНІ ЗАНЯТТЯ З ВЕСЛУВАННЯ - СИЛА РІЧОК ПОЛІССЯ 16:35 Податківці Житомирщини розповіли, як добровільно придбати недостатній страховий стаж для пенсії 16:15 У геріатричному пансіонаті у Житомирі представники Омбудсмана виявили низку порушень прав підопічних 15:50 Попередження про надзвичайний рівень пожежної небезпеки на Житомирщині 15:23 Діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць можуть відпочити у літньому таборі: як долучитися 15:00 Минулої доби на Житомирщині зафіксовано 6 пожеж сухої рослинності 14:41 Літній ризик: що потрібно знати про гепатит А 14:20 Три дні поспіль вимикатимуть воду через ремонтні роботи мешканцям вулиць Корольова та провулку Шкільного, 2 14:00 Підрозділи ДСНС Житомирщини минулого тижня 95 разів залучалися до ліквідації надзвичайних подій 12:50 Що робити, якщо змінили роботу, але маєте відстрочку 12:22 Студент ЖДУ ім. І. Франка Ілля Гончарук виборов «золото» та «срібло» на Чемпіонаті України з триатлону 11:51 СБУ заочно повідомила про підозру двом пособникам рашистів із тимчасово окупованих сходу та півдня України 11:29 Сьогодні з 11:00 до 22:00 на дорогах державного значення Житомирщини - обмеження руху для вантажівок 11:06 #плічопліч: 10 серпня стартує #scl_табір 10:44 Гороскоп на 27 липня — 2 серпня 2026 року 10:15 Стрес і проблеми зі шкірою: у Житомирі розкажуть, як війна впливає на наше тіло
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up