На Житомирщині депутат райради незаконно видобув граніту на 26,6 млн грн

На Житомирщині депутат райради незаконно видобув граніту на 26,6 млн грн

Житомирською обласною прокуратурою 24.02.2021 депутату Коростишівської райради, директору приватного товариства повідомлено про те, що він підозрюється у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення, що спричинило інші тяжкі наслідки, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 240 КК України).

Також процесуальним прокурором повідомлено про підозру спільнику депутата - начальнику дільниці кар’єру - у скоєнні аналогічного кримінального правопорушення, - повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури. 

За даними слідства, депутат райради минулого скликання, засновник і директор товариства з обмеженою відповідальністю, відповідно до одержаного дозволу, протягом п’яти років видобував камінь габро на земельній ділянці родовища, розташованого на території Кам’янобрідської сільської ради Коростишівського району.

Однак, коли у листопаді 2019 року термін дії дозволу закінчився, підозрюваний не вжив передбачених законом заходів для продовження ліценції, а надав вказівку начальнику дільниці кар’єру продовжувати промисловим методом видобувати корисну копалину загальнодержавного значення.

Унаслідок протиправних дій депутатом та його спільником незаконно видобуто 10,5 тис. м3  каменю габро на загальну суму 26,6 млн грн.

Незаконні гранітні оборудки викрито Житомирською обласною прокуратурою спільно з УСБУ в області. 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у законному порядку і встановлено обвинувальним вироком.  

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:20 У Житомирі встановлюють нові камери на дорогах: чи працюють вони? 12:00 Продовжуємо працювати над посиленням оборони області, — Віталій Бунечко 11:38 Офіс Омбудсмана перевірив стан укриттів у Житомирі: виявили низку порушень photo_camera 11:19 Судитимуть сільського голову, бухгалтера сільради та двох підприємців за організацію схеми заволодіння 400 тис. грн бюджетних коштів Від читача 17:21 Мобільний застосунок 112 Ukraine отримав важливі оновлення 11:00 Автобусним перевізникам почнуть компенсувати кошти за перевезення пенсіонерів та людей з інвалідністю з міського бюджету 10:42 Прокуратура повернула у власність держави дві земельні ділянки лісового фонду понад 1 га загальною вартістю 9,8 млн грн 10:20 У Житомирі комунальники прочищають зливові мережі photo_camera 10:00 Двоє чоловіків постануть перед судом за домашнє насильство 09:39 У ніч на 18 березня росія атакувала Україну 147 БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 18.03.2026 щодо російського вторгнення 09:00 18 березня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:55 У Житомирі визначили переможців на отримання молодіжних грантів «ДіяТи» - 2026 17:29 Сквери Житомира готові до весняного сезону photo_camera 17:00 П' ять громадських організацій отримають підтримку з бюджету громади на реалізацію суспільно корисних соціальних проєктів 16:41 На Житомирщині стартує «Шкільна футбольна ліга Полісся» 16:20 Березовий сік без шкоди для лісу: що потрібно знати перед збором 16:00 Лише через рік на щиті повернувся до рідного міста Захисник Юрій Стечинський 15:40 У Житомирі відзначили переможців і лауреатів першого туру конкурсу «Учитель року – 2026» 15:32 До небесного війська приєднався Воїн-Захисник Сергій Ярмолюк
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up