23-річний уродженець Ружина зізнався у двох грабежах

23-річний уродженець Ружина зізнався у двох грабежах

В  одному випадку він пограбував перехожу на вулиці, в іншому - свого знайомого.

 

26 травня слідчі Бердичівського районного відділу поліції оголосили про підозри у майнових злочинах 23-річному уродженцю смт Ружина. Досудові розслідування тривають. Про це повідомив Бердичівський районний відділ поліції.

На початку травня до поліції звернулася місцева жителька. Жінка розповіла, що пізно увечері вона поверталась з роботи додому. Коли йшла вулицею, невідомий хлопець смикнув з її плеча сумочку та втік. Таким чином заявниця втратила мобільний телефон та гроші. 

Під час розслідування оперативники встановили причетність до діяння 23-річного молодика. Хлопець згодом розповів, що телефон продав, а чужі гроші витратив на власні потреби.

Відео дня

Також поліцейські встановили, що парубок причетний ще до одного злочину. Перебуваючи у квартирі свого знайомого, він скористався неуважністю господаря і забрав його телефон.  Викрадений гаджет поліцейські у молодика  вилучили.

26 травня слідчі оголосили йому про підозру одразу за двома статтями Кримінального кодексу України – ст. 185 (Крадіжка) та ст. 186 (Грабіж).

Нині за вказаними фактами тривають досудові розслідування. Поліцейські перевіряють підозрюваного до інших діянь, скоєних на території міста та Бердичівського району, а також встановлюють місце знаходження мобільного  потерпілої.

Відповідно до чинного законодавства за сукупністю вчиненого чоловікові може загрожувати до 6 років ув’язнення.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:00 На 27-й сесії Житомирської обласної ради ухвалили низку важливих рішень 09:41 ЗСУ ліквідували 1040 окупантів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 11.07.2025 щодо російського вторгнення 09:01 11 липня: все про цей день, яке свято, традиції, іменини і погода у Житомирі Від читача 17:02 Онлайн-шахрайство в Житомирі: як молодь усе частіше стає не жертвою, а співучасником. 17:54 В Україні обговорюють зниження пенсійного віку: подробиці 17:00 Громади Житомирщини представляють свої проєкти на URC2025 у Римі 16:41 Віталій Бунечко: Триває ліквідація наслідків надзвичайної ситуації в селі Березина 16:20 Житомир та Дортмунд підписали угоду про партнерство 16:00 Ввечері 10 липня – оленяча, малинова, сінна та медова повня Місяця 15:41 Зламують акаунт і просять гроші: житомирські поліцейські застерігають від шахраїв у соціальних мережах 15:20 Житомир попрощався із героїчно загиблим Захисником Андрієм Дозоровим 15:00 У Житомирі встановиться класична липнева погода — без опадів і з теплом 14:41 На Житомирщині створять обласний центр підготовки громадян до національного спротиву 14:20 Екоінспектори фіксують шкоду, завдану довкіллю ворожою атакою у передмісті Житомира photo_camera 14:00 Напружена доба для рятувальників - гасили пожежі в будинку, господарських спорудах та на відкритих територіях 12:40 Судитимуть двох операторок АЗС з Житомира, які через дисконтні картки привласнювали гроші клієнтів 12:21 Збірна ветеранів з веслування на човнах «Дракон» провела контрольне тренування перед чемпіонатом світу 12:11 Розпочалася 27-ма позачергова сесія Житомирської обласної ради 12:00 Цікаве про морозиво
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up