Кiно

У ніч з 22 на 23 квітня у Житомирі в кінотеатрі «Україна» в рамках щорічного фестивалю «Французька весна-2016» пройдуть «Довгі...

Міська влада Житомира планує закупити ліцензійне цифрове обладнання для кінотеатру ім. І.Франка на 1 млн. грн. За словами...

У 107 ауд. історичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка 2-го березня 2016 року об 11:00...

Новий кінотиждень підготував для глядачів цікаві прем’єри. Що подивитись на великому екрані обирати вам.

Запрошуємо Вас зануритися у атмосферу Парижа! У цей зимовий вечір Вас будуть зігрівати кращі фільми міжнародного фестивалю французького короткометражного кіно "Le Jour Le Plus Court".

У кінотеатрі "Україна" 2 грудня кінорежисер Дмитро Голумбевський провів майстер-клас з режисури та основ написання сценарію для учасників кінофестивалю "ЖУК".

Уже четвертий рік поспіль в Україні стартує фестиваль екстремально короткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин».

З 1 до 25 жовтня, у дитячому кінотеатрі ім. І. Франка будуть демонструвати документальний фільм «Наша Надія» про події, пов’язані з Героєм нашого часу – українською військовою льотчицею Надією Савченко, яку незаконно ув’язнили в Росії.

Протягом 10 днів у Житомирі тривав щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Безкоштовні фестивальні покази одночасно відбулися у 14 містах України, їх відвідали близько 20 тисяч глядачів. Із них 15 тисяч узяли участь у голосуванні. Значна частина глядачів – діти із соціально незахищених верств населення: групи були організовані у співпраці з понад сотнею благодійних організацій та фондів. Чимало молодих людей вперше дивилися фільм у кінотеатрі.

У вівторок, 2 червня о 18.30, всі бажаючі в кінотеатрі «Україна» зможуть разом переглянути документальний фільм «Аеропорт». Вхід безкоштовний.

Показ фільму «Аеропорт» перенесено із п’ятниці на наступний тиждень. Показ відбудеться на початку червня у кінотеатрі "Україна". Вхід вільний.

У середу, 27-го травня, в житомирському кінотеатрі «Україна» відбувся безкоштовний показ документального фільму «Аеропорт».

Для тих житомирян, вболівальників, любителів футболу, людей, які не полюбляють сидіти вдома, але хто не має змоги відвідати фінальний матч «Дніпро»(Україна) - «Севілья»(Іспанія) на стадіоні у Варшаві, запрошуємо на перегляд цього історичного матчу до кінотеатру «Україна».

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up