Кiно

Міська влада Житомира планує закупити ліцензійне цифрове обладнання для кінотеатру ім. І.Франка на 1 млн. грн. За словами...

У 107 ауд. історичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка 2-го березня 2016 року об 11:00...

Новий кінотиждень підготував для глядачів цікаві прем’єри. Що подивитись на великому екрані обирати вам.

Запрошуємо Вас зануритися у атмосферу Парижа! У цей зимовий вечір Вас будуть зігрівати кращі фільми міжнародного фестивалю...

Кінорежисер Дмитро Голумбевський провів майстер-клас для учасників ЖУК. Відео

У кінотеатрі "Україна" 2 грудня кінорежисер Дмитро Голумбевський провів майстер-клас з режисури та основ написання сценарію для учасників кінофестивалю "ЖУК".

У Житомирі презентували «100 фільмів за 100 хвилин»

Уже четвертий рік поспіль в Україні стартує фестиваль екстремально короткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин».

У Житомирі презентують фільм про Надію Савченко

З 1 до 25 жовтня, у дитячому кінотеатрі ім. І. Франка будуть демонструвати документальний фільм «Наша Надія» про події, пов’язані з Героєм нашого часу – українською військовою льотчицею Надією Савченко, яку незаконно ув’язнили в Росії.

У Житомирі пройшов щорічний міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей «Чілдрен Кінофест»

Протягом 10 днів у Житомирі тривав щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Безкоштовні фестивальні покази одночасно відбулися у 14 містах України, їх відвідали близько 20 тисяч глядачів. Із них 15 тисяч узяли участь у голосуванні. Значна частина глядачів – діти із соціально незахищених верств населення: групи були організовані у співпраці з понад сотнею благодійних організацій та фондів. Чимало молодих людей вперше дивилися фільм у кінотеатрі.

2 червня в Житомирі безкоштовно покажуть фільм «Аеропорт»

У вівторок, 2 червня о 18.30, всі бажаючі в кінотеатрі «Україна» зможуть разом переглянути документальний фільм «Аеропорт». Вхід безкоштовний.

Показ фільму «Аеропорт», на який мав завітати боєць АТО Кузьміних, перенесли

Показ фільму «Аеропорт» перенесено із п’ятниці на наступний тиждень. Показ відбудеться на початку червня у кінотеатрі "Україна". Вхід вільний.

У кінотеатрі «Україна» відбувся безкоштовний показ фільму «Аеропорт»

У середу, 27-го травня, в житомирському кінотеатрі «Україна» відбувся безкоштовний показ документального фільму «Аеропорт».

У кінотеатрі «Україна» «наживу» покажуть фінальний матч Ліги Європи «Дніпро» – «Севілья»

Для тих житомирян, вболівальників, любителів футболу, людей, які не полюбляють сидіти вдома, але хто не має змоги відвідати фінальний матч «Дніпро»(Україна) - «Севілья»(Іспанія) на стадіоні у Варшаві, запрошуємо на перегляд цього історичного матчу до кінотеатру «Україна».