Житомиряни про те, чи можна прожити на мінімальну заробітну плату

Житомиряни про те, чи можна прожити на мінімальну заробітну плату

В Україні з 2021 року мінімальна заробітна плата становитиме 6500 гривень. 

Прожити на «мінімалку» – реально чи ні? Дізнавалися журналісти редакції «20 хвилин Житомир» у місцевих жителів.

«Зараз тільки житло зйомне і комунальні – це сума заробітної плати за місяць. Оплатив житло, а їсти, одягатися, жити – за що? Звісно, це дуже мала сума. Якщо порівнювати з тим же Києвом, ціни там приблизно ідентичні з Житомиром, проте там заробітна плата набагато вища. Для Житомира це замало, я вважаю», – коментує Вероніка, 32 роки.

«На таку заробітну плату не те що прожити, навіть померти не можна!» – наголошує Тамара, 59 років.

«У мене зарплатня більше 6500 гривень, але ті, хто отримує таку суму, – їм дійсно важко. А це значний відсоток населення, адже у нас не так багато професій, де можна багато заробити», – зазначає Захар, 24 роки.

«Це смішно – такі суми. А пенсії – це все копійки. За такі гроші неможливо прожити. Тим паче, ціни зараз і на комунальні послуги, і на продукти – шалені. Це ще добре, якщо сім’я, там бюджет, звісно, більше. Але наодинці працювати і оплачувати це все – не уявляю», – ділиться Марія, 27 років.

«Звісно, це замало. Особливо на фоні того, що зараз зросли ціни на тарифи, проїзд, продукти. Ціни на все це мають відповідати заробітній платі. В іншому разі – це знущання над населенням», – додає Денис, 40 років.

Світлана Цимбалюк

​​​​​Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі (9)
 • Анна Хмурая

  Почему нельзя найти другие решения для улучшения жизни? Вот даже взять бизнес, почему закрывают только малый на время карантина?? Если закрывать, так всех... Вот пока у нас такая выборочность, так и будем выживать. Вот у мусульманских стран нет такого  безденежья. Наверное потому что люди думают как лучше сделать для всех. Вот у них есть дополнительный налог Закят  https://medinaschool.org/library/obshestvo/zakyat/zakyat_   это обязательный налог для каждого мусульманина, который  обеспечен. Так почему бы и нам не ввести такой налог для депутатов к примеру? Думаю тогда быстро найдуться деньги на все ))

 • Ірина Василівська

  Це просто нас хочуть,щоб ми просто ноги витягнули,бо вижить ми не зможемо.
 • Сергій Самійлик

  Можна, але не довго... От самі подумайте, 6000, комуналка 3500-4000... 2000 це на місяць лишається... А пенсіонеру? 2500 пенсія!!! Як???
 • Олександра Климчук

  Ні.попробує.началство1900прожити
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up