Нацбанк зареєстрував нову платіжну систему

Нацбанк зареєстрував нову платіжну систему

У Нацбанку повідомили про реєстрацію нової внутрішньодержавної платіжної системи «ЛЕО».

 

 

Згідно з повідомленням на сайті Нацбанку, платіжній системі 3 січня було видано відповідне свідоцтво (дозвіл на здійснення діяльності). 

Платіжною організацією цієї платіжної системи є фінансова компанія «Леогеймінг Пей». На поточний момент в Україні працює 13 внутрішньодержавних платіжних систем.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up