«Безцінні» продукти: житомиряни витрачають на їжу понад 50% доходів

«Безцінні» продукти: житомиряни витрачають на їжу понад 50% доходів

Протягом останніх місяців українці, м’яко кажучи, шоковані рівнем цін на м’ясо та молочну продукцію. Радують хіба що ціни на сезонні овочі та фрукти, однак і тут не варто радіти – експерти попереджають, що це ненадовго.

 

Як зазначив у дописі на офіційній сторінці у Facebook Генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, усі статистичні викладки показують, що українці витрачають на їжу більше 50% доходів. Друга найбільша стаття витрат – комунальні послуги.

«Основу нашого раціону складає хліб, овочі, молочні продукти, крупи, макарони, курячі яйця та м’ясо у свята. Хліб за рік подорожчав на 17-19%, овочі – від 47 до 115%, молочні продукти – від 31 до 37%, яйця на 18%, м'ясо – від 31 до 44%. Тобто зростання номінальних доходів у 37% практично все компенсувалось зростанням цін», – пише Олексій Дорошенко.

За його словами, протягом останнього року подорожчали 22 з 23 позицій у списку соціальних продуктів харчування, а це майже 96% від загального, причому їх подорожчання значно більше за рівень інфляції, який становив у 2016 році 12,4%.

«Усі види м’яса стали дорожчими більш ніж на 30%: яловичина – на 31%, курятина – на 34%, а свинина – на 44%. Якщо ж брати овочі, то тут подорожчання сягає від 47 до 115%, молочних продуктів – від 31 до 37%, цукру – 20%».

Як зазначає експерт, абсолютним лідером з подорожчання можна вважати молочну продукцію та м’ясо. «Соціальний» білий хліб подорожчав на 1,8 грн, і середня його ціна становить 12,2 грн, а чорний додав 1,9 грн і коштує 12 грн за кілограм.

«У порівнянні з минулим роком відбулось суттєве подорожчання капусти – більш ніж в два рази, або на 3,2 грн та моркви – майже в два рази, або на 4 грн. Тільки гречка в порівнянні з минулим роком просіла в ціні на 8,2 грн, відповідно тепер вона по 24,3 грн за кг», – констатує Олексій Дорошенко.

Згідно з даними Головного управління статистики в Житомирській області, у регіоні за останній час ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,8%.

«Зокрема, сало, м’ясо курей, свинина подорожчали від 6,8% до 12,8%, фруктові соки, макаронні вироби, мінеральні води, морозиво, рис, мед, яловичина – від 1,0% до 3,8%. Водночас, яйця подешевшали на 20,4%, кисломолочна продукція, чай, шоколад, борошно і крупи – від 1,0% до 3,0%”, – йдеться у повідомленні. Також знизились ціни на овочі загалом на 5,5%, в основному, через здешевшання овочів, вирощених з насіння, на 19,1%, картоплі – на 15,7%. На фрукти відбулося зниження цін у цілому на 1,8%, у тому числі банани – на 20,1%, кісточкові – на 16,3%.

Однак Генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко анонсує здорожчання овочів уже найближчим часом. Це зумовлено разючою різницею цін на огірки й томати в Україні та в сусідніх країнах.

«Так, ціна на огірки у гіпермаркеті України 10 грн за кілограм, а найнижча на сусідніх ринках у Румунії – 24 грн за той же кілограм. У Польщі огірки можна придбати за 28,6 грн, Угорщині – 38,6 грн, Естонії – 38,7 грн, а Литві аж по 42 грн. Що стосується томатів, то ціна в Україні також найнижча – 15 грн за кілограм. В Туреччині, для якої томати є стратегічним товаром і заради яких країна може вести торгівельні війни, вартість складає 18,4 грн», – порівнює Олексій Дорошенко. За його словами, однією з причин цього є те, що в Україні врожай вирощують на відкритому ґрунті, тому збір припиняють в умовах поганої погоди, що одразу «штовхає» ціни вгору. У той же час в ЄС та Туреччині все, що можна, вирощують у теплиці.

«Декілька сотень гектарів теплиць можуть перетворити Україну на експортера пізньої та ранньої продукції, замість великого імпортера. І ще треба додати відсутність достатньої кількості сховищ для врожаю. Тому спокій і передбачуваність нам може лише тільки наснитися. В залежності від погоди, але скоріше за все з листопада, наших огірків та томатів вже не стане, тому будемо їсти імпортні»,– підсумував Олексій Дорошенко.

Дмитро Соколов

0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно Дитячий гепатит: про що мовчать лікарі. Розслідування Дитячий гепатит: про що мовчать лікарі. Розслідування
Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up