Вартість проїзду в житомирських тролейбусах та маршрутках зросте

Вартість проїзду в житомирських тролейбусах та маршрутках зросте

За словами заступника міського голови Дмитра Ткачука, реальна вартість проїзду, щоб мати можливість оновлювати машини, — 7-8 грн.

Нині вартість проїзду у тролейбусах і трамваях Житомира — 3 грн, автобусах та маршрутках — 5 грн.

Про невідворотність підвищення тарифів говорить мер міста Сергій Сухомлин, - пише "Економічна правда". Мер погоджується з тим, що тариф потрібно підвищувати, адже пальне та електроенергія з часу останнього підняття вартості проїзду подорожчали у кілька разів.

"Я не звик грати в популізм, тариф буде підніматися. Робитимемо це диференційовано. Для власників проїзних та карток житомирянина тариф зросте на незначну суму. Однак він зросте приблизно вдвічі для разових поїздок, щоб перевести якомога більше людей на безготівкову оплату", — зазначає міський голова.

 

5
7
21
160
Коментарі (12)
 • Ірина

  Скоро будемо сплачувати за асфальт по якому ходимо, за повітря, яким дихаємо... Скільки можно піднімати і піднімати ціни на все, тарифи на все! Набридли ці паничи, які живуть за наш рахунок!
 • Tanja Sheremet

  Ну що ж, наші виборці, які повинні захищати наші права і робити все, щоб нам жилось краще, то вони нас уже поставили на коліна, травлять всякою гидотою на базарах і магазинах, зробили будинки 5 — зірковими готелями в центрі Парижу, бо неможливо проплатити комуналку за 3 тис. грн , дійшла черга до безкоштовного фітнесу, скоро і трси з нас познімають.
 • Андрій Несенюк

  Може ви нам ще піднімете зарплату на 7 - 8 тисяч тоді і ціни на проїзд піднімайте гандураси задрали мало водії собі в кармани кладуть бо зарплати у них малі
 • Svitlana Stoliarchuk

  Спочатку хай приведуть в належний стан свої скотовози: виметуть сміття, вимиють , познімають  циганські " аксесуари".Чому не закупити аеробуси і зробити однорозовий квиток , дійсний 60-75',щоб люди мали можливість  робити пересадки.
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up