У Житомирі у маршрутки на ходу відвалилося колесо: фотофакт

У Житомирі у маршрутки на ходу відвалилося колесо: фотофакт

Про це нам повідомили читачі.

Подія сталася орієнтовно о 10.30 на мосту по вулиці Корольова з авто 33 маршруту. На щастя, обійшлося без постраждалих. Це вже не перший такий випадок з маршрутками у нашому місті.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (19)
  • Сергій Ткаченко
    Це вже не перша. Платником за ризик потрапити до лікарні. Хіба це варто підвищення?
  • Дом
    Проїзд підвісать, пішов власник ціх маршруток в жопу. Нехай проводять ТО в своєму автопарку. Перед кожним виїздом на маршрут.
  • Ирина
    А при чем здесь водитель или проезд!!!???, неудивительно, что по такой дороге колеса отваливаются или спускаются, там просто МРАК И УЖАС, а не дорога!
  • Иван Король
    А что это за поворот? Случайно не из космонавтов на королева? А разве там маршрут 33 ездит?? Это во первых, во вторых на том месте уже как 3 недели провалился асфальт! Возможно не рассчитал радиус поворота и вскочил в ту яму!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:45 Житомирщина вшанувала героїв Чорнобиля: 40 років пам’яті, мужності та відповідальності. ВІДЕО play_circle_filled 16:00 СБУ звертається до батьків: не дайте фсб завербувати ваших дітей для терактів 15:39 Протягом останньої доби на Житомирщині зафіксовано 12 пожеж сухої рослинності photo_camera 15:00 Житомирська ОВА запускає Портал місцевих публічних послуг та нові цифрові сервіси для ветеранів у співпраці з естонськими партнерами play_circle_filled Від читача 16:32 Безпечний запис на послуги сервісних центрів МВС: як захистити персональні дані 14:39 Шевченко єднає: на Житомирщині висадили дубову алею в межах екологічної ініціативи 14:20 Зібрали ключове: як вступити у 2026 році, які діють пільги для вступників із ТОТ, та як працює квота-2 14:00 Коростенець отримав підозру за збут наркотичних речовин та сильнодіючих лікарських засобів photo_camera 12:39 #Ветеран: Цифровий статус без паперових бар’єрів: запускаємо оновлені сервіси у Дії 12:20 До уваги пасажирів: відновлено рух тролейбусів № 1Б, 2, 4А, 15А 12:00 За позовом прокуратури Ушомирській громаді повернуть із незаконного володіння 22 га бурштиноносних земель 11:39 Весна — час подбати про себе: які обстеження варто пройти жінкам 11:25 Редакція «20 хвилин Житомир» отримала грант від Інституту масової інформації за підтримки ЄС 11:21 Житомирщину відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 11:00 Віталій Бунечко відвідав Новогуйвинську громаду, щоб віддати шану ліквідаторам, які пройшли крізь пекло Чорнобиля photo_camera 10:40 У Чуднові внаслідок пожежі повністю згоріла покрівля приватного будинку photo_camera 10:40 У Житомирі нагородили лауреатів літературної премії імені Василя Земляка photo_camera 10:00 На Коростенщині через пориви вітру величезне дерево впало на автомобіль швидкої допомоги photo_camera 09:38 Вночі Україну атаковано двома балістичними ракетами і 107-ма БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 24.04.2026 щодо російського вторгнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up