На капітальний ремонт доріг у Житомирі виділили більше 17 млн грн

На капітальний ремонт доріг у Житомирі виділили більше 17 млн грн

Таке рішення було прийнято 12 квітня на черговій сесії Житомирської міської ради.

На минулій сесії міськради депутати вже виділили на капремонт доріг у місті 10 млн грн, а вже на черговому засіданні, під час внесення змін до Програми благоустрою та розвитку комунального господарства було прийнто рішення виділити на капітальний ремонт доріг з міського бюджету 17 млн 350 тис. грн.

Як повідомив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун, першочергово ремонтуватимуть дороги на вулицях, де працює громадський транспорт. Їх перелік  буде затверджено на засіданні виконавчого комітету міськради.

Крім того, депутати підтримали пропозицію погоджувальної ради та комісій з питань бюджету і з питань ЖКГ передбачити в програмі кошти у сумі 61 млн 700 тис. грн на капітальний ремонт та реконструкцію вулиць, доріг, а також шляхопроводів.

Відео дня

Алла Герман

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (14)
  • Ludmiła Osecka-Godek
    А дойде тільки з 3!!!
  • Ирина Прищепчук
    Дочекалися?!
    Люда Гуменюк reply Ирина Прищепчук
    Не факт
  • Irina Vaiman Gringruz
    Пусть подождут дождь.Как начнет лить,пусть начинают асфальтировать.
  • Сергей Власюк
    Там не ремонт потрібен а повністю нову прокласти...!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
11:20 Робочий візит Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Олексія Соболєва на Житомирщину play_circle_filled 11:01 Житомирщина відзначила призерів МАН: 26 юних науковців отримали нагороди play_circle_filled photo_camera 10:40 У Житомирі до Дня рятувальника вийшла книга «Вторгнення 2» 10:20 У Житомирі відкрили оновлений Денний центр для молоді із числа дітей-сиріт play_circle_filled photo_camera Від читача 09:22 Як створити безпечний цифровий простір та захистити дітей від онлайн-загроз. 10:00 На Житомирщині завершено досудове розслідування стосовно посадовців ДП «Ліси України», які завдали збитків державі на 3 млн грн 09:39 ЗСУ ліквідували ще 930 окупантів 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 18.09.2025 щодо російського вторгнення 09:00 18 вересня: все про цей день, яке церковне свято, що не можна робити і погода у Житомирі 17:00 50 тисяч за «фото трактора»: житель Романівської громади потрапив на гачок інтернет-шахраїв 16:20 У Житомирі створюють конкурсну комісію для формування наглядової ради комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» 16:00 Для забезпечення населення допоміжними засобами реабілітації в область надійшло 217,5 мільйонів  гривень 15:39 Чоловіку, який вчинив теракт у Коростишеві, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою 15:20 Від початку року Житомирська громада спрямувала понад 145 млн грн на підтримку військових 15:00 В Україну повертається літо— у вихідні температура сягне +24+28 градусів 14:40 Жителя Херсонщини засуджено до 8 років позбавлення волі за колабораційну діяльність 14:20 Ще 14 сімей ветеранів з інвалідністю внаслідок війни отримають грошову компенсацію на придбання житла 14:00 В яких випадках та кому проводять «екстрену вакцинацію» проти кору? 12:38 Виконком Житомирської міськради проголосував за зміни вартості проїзду в громадському транспорті 12:21 Понад 40 рятувальників Житомирщини отримали державні та відомчі нагороди знагоди професійного свята
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up