За дорученням голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича, зранку 12 січня три робочі групи із представників облдержадміністрації перевірили, як прибираються дороги місцевого та державного значення.
Станом на 12.00 год. на автодорогах області працює 112 одиниць техніки, у черговому режимі перебуває 12 одиниць. Задіяно 157 осіб.
Представники робочих груп перевірили дороги М-06 (Київ-Чоп), М-21 (Житомир-Могилів-Подільський), Р-18 (Житомир-Ставище).
Техніка на автошляхах працює, проїзд забезпечується в повному обсязі.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер