Губернатор Житомирщини підписав розпорядження про децентралізацію доріг

Губернатор Житомирщини підписав розпорядження про децентралізацію доріг

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич вчора, 28 листопада, своїм розпорядженням затвердив склад комісії, яка проводитиме децентралізацію управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

 

До складу комісії входять працівники управління транспорту, розвитку інфраструктури та туризму ОДА та Служби автомобільних доріг в області. Очолює комісію заступник голови – керівник апарату ОДА Олексій Ясюнецький.

Крім цього, з 1 січня 2018 року реалізація повноважень у сфері управління автомобільними дорогами покладається на управління транспорту, розвитку інфраструктури та туризму ОДА.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up