До Глибочиці поїдемо тролейбусом?

До Глибочиці поїдемо тролейбусом?

Вчора на сайті Житомирської міської ради з`явилася петиція з проханням мешканців с. Глибочиця стосовно прокладання нового тролейбусного маршруту до їх села.

Автор петиції Максим Трофимов звертається до влади з наступним проханням: «Шановні громадяни, прошу  вашої підтримки, тому що мешканціі с. Глибочиця давно чекають цей маршрут ще з часів СРСР. Даний маршрут дуже вигідний обом сторонам, як і мерії, так і громадянам. Про цей маршрут вже давно говорили і, я так думаю, навіть повинен бути проєкт», - говорить пан Максим.

Реакція влади

Ще наприкінці серпня на власній сторінці у «Facebook», мер міста   Сергій Сухомлин заявив:: "Житомир отримає грант у 2 мільйони євро від Європейського банку реконструкції і розвитку. За ці кошти плануємо збудувати нові тролейбусні лінії на Мальованку та Глибочицю, а також придбати запчастини і автоматичну мийку».

Нагадаємо, що місцева влада вже встигла підписати вищезгадану угоду з представницею Європейського банку реконструкції і розвитку на придбання 49 нових тролейбусів для міста.

 

Ірина Хоцька

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up