Житомиряни говорять

Куди дівся напис про Корольова зі стели при в'їзді в Житомирську область? Саме це питання зацікавило містян.

Вихідні на новорічні свята дають про себе знати. Житомиряни скаржаться, що по вулиці Бондарна знову тече вода, через прорив труби, проте комунальні служби поки ніяк не реагують.

Сьогодні ми довідалися у людей про їх найближчі плани на ці 2 святкові дні. Хтось сидітиме вдома, а хтось – взагалі не зважатиме на це велике релігійне свято.

Верховна Рада України призначила новий склад уряду. Прем’єр-міністром обрано Олексія Гончарука, крім того, також обрали новий склад Кабінету міністрів.

Останнім часом на сайті міськради з’явилося багато нових цікавих пропозиції щодо покращення життя в місті.

Журналісти «20 хвилин» продовжуть моніторити новини, на які найчастіше реагували житомиряни у соціальних мережах. Ми виокремили ТОП-новини за тиждень.

Що може бути кращим у спекотну пору ніж найрізноманітніше морозиво улюбленого виробника. Нині, це рідне Свято Морозива від ПАТ «Житомирський маслозавод – компанія «Рудь», яке відбулося у суботу 3 червня в Житомирі.  

Встановлення ПАТ «Житомиргаз» будинкових лічильників на газ, спричинило неабияке обурювання з боку містян, адже житомиряни мають сплачувати за енергоносій набагато більше.

Підвищення вартості проїзду у громадському транспорті поки не очікується. Перевізники нині готові йти на компроміс.

У Житомирі каток на дорогах і надалі продовжує свою роботу, правда нині він «ховається» під снігом. Міська влада запевняє – місто чистить 12 одиниць спецтехніки.

keyboard_arrow_up