Житомиряни говорять

Останнім часом на сайті міськради з’явилося багато нових цікавих пропозиції щодо покращення життя в місті.

Журналісти «20 хвилин» продовжуть моніторити новини, на які найчастіше реагували житомиряни у соціальних мережах. Ми виокремили...

Що може бути кращим у спекотну пору ніж найрізноманітніше морозиво улюбленого виробника. Нині, це рідне Свято Морозива від...

Встановлення ПАТ «Житомиргаз» будинкових лічильників на газ, спричинило неабияке обурювання з боку містян, адже житомиряни...

Підвищення вартості проїзду у громадському транспорті поки не очікується. Перевізники нині готові йти на компроміс.

У Житомирі каток на дорогах і надалі продовжує свою роботу, правда нині він «ховається» під снігом. Міська влада запевняє – місто чистить 12 одиниць спецтехніки.

Новорічна метушня – це вам не жарти. Тут же не лише про новорічний стіл та вбрання подбати потрібно, а і про найголовніше на забути. А що у Новий рік головне? Звісно, подарунки! Що збираються дарувати рідним і близьким житомиряни та що самі мріяли б отримати у подарунок – дізнавалися "20 хвилин".

Цього року склад міської ради відчутно «помолодів». Добре це ж це чи ні та чого очікують житомиряни від молодих обранців вирішили дізнатися журналісти Першого Житомирського.

Протягом 5 днів на сайті «20 хвилин» та у соціальній мережі ВКонтакті у спільноті «Новини Житомира від «20 хвилин»» проходило опитування на тему «Як дібратися з пункту А до пункту В у Житомирі вночі?» Більше 250 житомирян взяли участь у опитуванні.

Для кожного міста, а тим більше – для обласного центру, центральна площа є по-справжньому серцем. Наш Житомир не є винятком. Журналісти газети "20 хвилин" запитали гостей та жителів Житомира: що на їхню думку не вистачає місту та які недоліки варто усунути на майдані Соборному?

Ні для кого не секрет, що діти - це наше майбутнє і що може бути важливішим, як не всебічний розвиток наймолодших жителів України. Ми поцікавились у житомирян, як вони організовують дозвілля своєї малечі. Відповіді читайте далі.

Пройшовшись учергове Житомиром, цього тижня журналісти «20 хвилин» звернули увагу на центральну площу міста. Виявляється, що варто лише відкинути думки про власні проблеми й розплющити очі, як одразу стають помітними ті маленькі недоліки, які не такі вже й суттєві, але у купі таки псують враження від майдану Соборного. Щоб не бути звинуваченими у наклепі на місто, на кшталт «вічно ви шукаєте якісь проблеми і все вам не так, і т. ін.», ми поцікавилися думкою самих городян, якою вони бачать центральну площу і що вони там змінили би.

Журналісти газети "20 хвилин" запитали у жителів міста: "Як Ви вважаєте, чи пристосований Житомир для людей з обмеженими можливостями?"

keyboard_arrow_up