Житомиряни говорять

Усі ми любимо відпочинок, проте атмосферу відпочинку створюють саме місця. Де у найчастіше відпочивають житомиряни – дізнаємося далі.

Житомир зазнав значних модернізацій за останні декілька років, проте залишилося ще чимало нюансів, над якими потрібно попрацювати. Що саме хотілося б змінити та покращити у Житомирі – про це запитаємо у місцевих жителів.

Нещодавно комітет Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури підтримав законопроєкт про заборону транслювати без навушників в салоні громадського транспорту музику, фільми або інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку. 

Куди дівся напис про Корольова зі стели при в'їзді в Житомирську область? Саме це питання зацікавило містян.

Вихідні на новорічні свята дають про себе знати. Житомиряни скаржаться, що по вулиці Бондарна знову тече вода, через прорив труби, проте комунальні служби поки ніяк не реагують.

Сьогодні ми довідалися у людей про їх найближчі плани на ці 2 святкові дні. Хтось сидітиме вдома, а хтось – взагалі не зважатиме на це велике релігійне свято.

Верховна Рада України призначила новий склад уряду. Прем’єр-міністром обрано Олексія Гончарука, крім того, також обрали новий склад Кабінету міністрів.

Останнім часом на сайті міськради з’явилося багато нових цікавих пропозиції щодо покращення життя в місті.

Журналісти «20 хвилин» продовжуть моніторити новини, на які найчастіше реагували житомиряни у соціальних мережах. Ми виокремили ТОП-новини за тиждень.

Що може бути кращим у спекотну пору ніж найрізноманітніше морозиво улюбленого виробника. Нині, це рідне Свято Морозива від ПАТ «Житомирський маслозавод – компанія «Рудь», яке відбулося у суботу 3 червня в Житомирі.  

keyboard_arrow_up