Житомиряни говорять

Новорічна метушня – це вам не жарти. Тут же не лише про новорічний стіл та вбрання подбати потрібно, а і про найголовніше...

Цього року склад міської ради відчутно «помолодів». Добре це ж це чи ні та чого очікують житомиряни від молодих обранців...

Протягом 5 днів на сайті «20 хвилин» та у соціальній мережі ВКонтакті у спільноті «Новини Житомира від «20 хвилин»» проходило...

Для кожного міста, а тим більше – для обласного центру, центральна площа є по-справжньому серцем. Наш Житомир не є винятком....

Опитування житомирян: "Як ви організовуєте дозвілля ваших дітей і чи є у вашому дворі дитячий майданчик?"

Ні для кого не секрет, що діти - це наше майбутнє і що може бути важливішим, як не всебічний розвиток наймолодших жителів України. Ми поцікавились у житомирян, як вони організовують дозвілля своєї малечі. Відповіді читайте далі.

Майдан Соборний: на що «хворіє» серце Житомира?

Пройшовшись учергове Житомиром, цього тижня журналісти «20 хвилин» звернули увагу на центральну площу міста. Виявляється, що варто лише відкинути думки про власні проблеми й розплющити очі, як одразу стають помітними ті маленькі недоліки, які не такі вже й суттєві, але у купі таки псують враження від майдану Соборного. Щоб не бути звинуваченими у наклепі на місто, на кшталт «вічно ви шукаєте якісь проблеми і все вам не так, і т. ін.», ми поцікавилися думкою самих городян, якою вони бачать центральну площу і що вони там змінили би.

Результати опитування серед житомирян щодо пристосованості Житомира до людей з обмеженими можливостями

Журналісти газети "20 хвилин" запитали у жителів міста: "Як Ви вважаєте, чи пристосований Житомир для людей з обмеженими можливостями?"

Результати опитування серд житомирян щодо їх ставлення до стихійних ринків

Журналісти газети "20 хвилин" поцікавидись у жителів міста, що говорять житомиряни у відповідь на питання: "Як ви ставитеся до торгівлі на стихійних ринках?".

«20 хвилин» вимагає ліквідувати сміттєзвалище на Саєнка

Близько двох тижнів тому газета «20 хвилин» звернулась до Державної екологічної інспекції у Житомирській області з проханням сприяти розчищенню стихійного сміттєзвалища поблизу Вересівького шляху.

Результати опитування серд житомирян щодо якості послуг ЖКГ і ситуації з бродячими собаками

Журналісти газети "20 хвилин" поцікавидись у жителів міста, що говорять житомиряни у відповідь на питання: "Чи влаштовують вас послуги ЖКГ з вивозу сміття у вашому районі?" "Чи є у вашому районі проблеми з безпритульними тваринами?"

Міськрада визначилася зі сквером замість АТБ на Київській

Схоже, що замість скандального "АТБ" у Житомирі на вулиці Київській таки буде сквер імені Небесної Сотні.

Стихійні смітники у Житомирі розмножуються

Проблема стихійних смітників набирає обертів. Нещодавно жителі вулиці Саєнка почали скаржитися на сморід біля Вересівського шляху.

Під ́їзди по-­житомирськи: де ЖКГ приклало свою руку

Коли ти мешканець багатоповерхівки, тобі по волі­неволі доводиться стикатися з особливим явищем – структурою ЖКГ. Зазвичай, такі зустрічі приносять мало користі і ще менше приємних вражень, адже сьогодні побачити гарну багатоповерхівку з облаштованою прибудинковою територією, пофарбованими під’їздами та прибраними смітниками дуже важко.