Житомиряни говорять

Встановлення ПАТ «Житомиргаз» будинкових лічильників на газ, спричинило неабияке обурювання з боку містян, адже житомиряни...

Підвищення вартості проїзду у громадському транспорті поки не очікується. Перевізники нині готові йти на компроміс.

У Житомирі каток на дорогах і надалі продовжує свою роботу, правда нині він «ховається» під снігом. Міська влада запевняє...

Новорічна метушня – це вам не жарти. Тут же не лише про новорічний стіл та вбрання подбати потрібно, а і про найголовніше...

Цього року склад міської ради відчутно «помолодів». Добре це ж це чи ні та чого очікують житомиряни від молодих обранців вирішили дізнатися журналісти Першого Житомирського.

Протягом 5 днів на сайті «20 хвилин» та у соціальній мережі ВКонтакті у спільноті «Новини Житомира від «20 хвилин»» проходило опитування на тему «Як дібратися з пункту А до пункту В у Житомирі вночі?» Більше 250 житомирян взяли участь у опитуванні.

Для кожного міста, а тим більше – для обласного центру, центральна площа є по-справжньому серцем. Наш Житомир не є винятком. Журналісти газети "20 хвилин" запитали гостей та жителів Житомира: що на їхню думку не вистачає місту та які недоліки варто усунути на майдані Соборному?

Ні для кого не секрет, що діти - це наше майбутнє і що може бути важливішим, як не всебічний розвиток наймолодших жителів України. Ми поцікавились у житомирян, як вони організовують дозвілля своєї малечі. Відповіді читайте далі.

Пройшовшись учергове Житомиром, цього тижня журналісти «20 хвилин» звернули увагу на центральну площу міста. Виявляється, що варто лише відкинути думки про власні проблеми й розплющити очі, як одразу стають помітними ті маленькі недоліки, які не такі вже й суттєві, але у купі таки псують враження від майдану Соборного. Щоб не бути звинуваченими у наклепі на місто, на кшталт «вічно ви шукаєте якісь проблеми і все вам не так, і т. ін.», ми поцікавилися думкою самих городян, якою вони бачать центральну площу і що вони там змінили би.

Журналісти газети "20 хвилин" запитали у жителів міста: "Як Ви вважаєте, чи пристосований Житомир для людей з обмеженими можливостями?"

Журналісти газети "20 хвилин" поцікавидись у жителів міста, що говорять житомиряни у відповідь на питання: "Як ви ставитеся до торгівлі на стихійних ринках?".

Близько двох тижнів тому газета «20 хвилин» звернулась до Державної екологічної інспекції у Житомирській області з проханням сприяти розчищенню стихійного сміттєзвалища поблизу Вересівького шляху.

Журналісти газети "20 хвилин" поцікавидись у жителів міста, що говорять житомиряни у відповідь на питання: "Чи влаштовують вас послуги ЖКГ з вивозу сміття у вашому районі?" "Чи є у вашому районі проблеми з безпритульними тваринами?"

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up