Житомиряни судяться з місцевим депутатом за незаконно приватизовану колясочну

Житомиряни судяться з місцевим депутатом за незаконно приватизовану колясочну

Люди намагаються відстоювати свої законні права, хоча це і нелегко зробити у боротьбі з місцевими "князьками".

Про ситуацію повідомив житомирський правозахисник Роман Гуртовенко.

"За своє право потрібно боротися. Як роблять це мешканці будинку по вул. І.Мазепи, 13/2 у м. Житомирі, які судяться із міцевим депутатом Кучиком В.К., фірма якого дивним чином приватизувала і перетворила на житлову квартиру приміщення колясочної, яке згідно із Законом може належати виключно співвласникам квартир у багатоквартирному будинку.

На дане приміщення чиновниками міськради було підроблено технічну документацію та передано за підписом особисто Сухомлина С.І. у руки колишнього регіонала Кучику В.С. Проте люди не склали руки. На сьогодні було проведено судову експертизу, яка встановила факт незаконного перетворення колясочної у квартиру. У володінні ОСББ є оригінали технічних документів при будівництві будинку, і вони неспростовно доводять правоту мешканців. Проте Кучик В.С., як водиться віднедавна в Україні, пішов на прямий "беспредел" проти неугодних йому активістів. Так, Кучик В.С. сфабрикував кримінальну справу проти одного із активістів, мешканців будинку - Костянтина Бойка, начебто за нанесення Кучику тілесних ушкоджень, якого Костянтин Бойко у дійсності і пальцем не чіпав. За один день була відкрита справа і зроблений висновок СМЕ, за кілька днів уже була готова підозра. Вражаюча швидкість поліції, яка лише такі замовні справи може «належним чином рухати». На сьогодні Костянтин Бойко вимушений поневірятись у заробітках за кордоном та ризикує при в'їзді в Україну опинитись за гратами за сфабрикованою справою.

Мене як адвоката слідство ігнорить, не надаючи відповіді на підтверджене повністю належними дркументами клопотання про зняття Костянтина Бойка із розшуку, оскільки ця людина не переховується, а працює за кордоном за легальним договором. Ось така буває ціна у активістів за свою непокору місцевим князькам. Когось обливають кислотою, проти когось порушують вигадані справи. Однак, як казав Шевченко Т.Г., ми будемо боротись і поборемо, оскільки за нами правда". 

0
0
0
2
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
100-мільйонна «АФЕРА»: куди 8 років зникають кошти з реконструкції стадіону «ПОЛІССЯ» 100-мільйонна «АФЕРА»: куди 8 років зникають кошти з реконструкції стадіону «ПОЛІССЯ»
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up