Детектор брехні – механізм проти корупції!

Поліграф, який часто називають детектором брехні – досить поширений у світі механізм для контролю за працівниками та зменшення корупції. Корупційні ризики існують не лише в органах влади, а й в бізнесі. Для великих компаній та корпорацій давно стали нормою перевірки працівників на поліграфі.

 

Детектор брехні – механізм проти корупції!

Поліграф використовують для перевірок у більше ніж 70 країнах світу, серед яких: Канада, США, Мексика, Ізраїль, Японія, Південна Корея, Польща, Чехія, Словаччина, Туреччина та інші. В Україні також досить активно використовують поліграф для перевірки та контролю за працівниками.

Якщо перевірки такі ефективні та користуються популярністю в бізнес - середовищі, варто запровадити такі і для чиновників міської ради.
Підприємці, які запровадили поліграфи, робили це для того, щоб працівники не обманювали їх. Саме цього не вистачає для міської ради: чесності перед громадою міста та добросовісної роботи.

Працівники міської ради утримуються за гроші житомирян та розпоряджаються бюджетом усього міста, тому пересічні мешканці мають право знати, якими мотивами у своїй роботі керуються чиновники.

Саме тому зареєстрував відповідну петицію.

Пропоную запровадити перевірки на поліграфі для: міського голови, заступників міського голови, радника міського голови, який отримує заробітну платню, секретаря міської ради, керуючого справами міської ради, керівників та заступників управлінь і департаментів, керівників та заступників комунальних установ і підприємств міської ради.

Перевірки мають здійснюватися для визначення корупційних ризиків, лобіювання приватних інтересів та використання службового становища у власних інтересах. А також у інших важливих питаннях місцевого самоврядування.

Подібна практика дозволить економити кошти громади міста, а також спростить роботу для правоохоронних органів щодо виявлення корупціонерів у міській раді.
Якщо підтримуєте ідею – підпишіть петицію. Петиція з пропозицією запровадження перевірок на поліграфі розміщена на сайті Житомирської міської ради.

Микола Череднік

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up