Держава має бути сервісною службою, а не каральним органом

Держава має бути сервісною службою, а не каральним органом

Держава повинна існувати для того, щоб обслуговувати своїх громадян, а не громадяни мають жити для того, щоб існувала держава.

 

Останнім часом існує багато розмов про еміграцію та те, що українці масово їдуть шукати кращого життя. Держава, яка є каральним органом, не може ефективно існувати в сьогоденні. Сучасні технології пришвидшують процеси наскільки, що те, що ще декілька років тому робилося тижнями, зараз займає декілька днів. Якщо держава не надає своїм мешканцям послуги та сервіси, вони будуть шукати для себе кращі умови та іншу державу.

Хто переважно їде з України?

Це досить освічені люди, які володіють іноземною мовою, мають певний капітал – фінансовий або інтелектуальний. Їдуть з країни бізнесмени, які не можуть вести свій бізнес тут. Адже держава, яка існує за податки підприємців, за будь-якої можливості намагається «покарати» підприємця та «здерти» з нього якомога більше грошей і штрафів. Підприємці та пересічні українці вимушені постійно боротися з армією державних чиновників, які просто паразитують.

Розвинені європейські країни за сплачені підприємцями податки надають зручний сервіс та сприяння в розвитку й зростанні бізнесу. Вітчизняні чиновники не розуміють, якщо «душити» бізнес і надалі, то з такими темпами не буде кому поповнювати бюджет та утримувати цих чиновників.

Політичні еліти, які знаходяться при владі, мають зрозуміти, що без підтримки та розвитку середнього і дрібного підприємництва Україна не буде розвиватися. Великий бізнес у своїй більшості усі зароблені кошти виводить в офшори, не сплачуючи до бюджету жодної копійки. Малі та середні підприємці, крім того, що сплачують податки, вкладають ці кошти в розвиток держави.

Емігрувати чи залишатися – справа кожного особисто. Саме по собі нічого не зміниться. Держава за сплачені податки практично не надає сервісів і послуг. Значна частина податків витрачається на проїдання, інша – розкрадається. Усі це знають, але не говорять про це. Можна зрозуміти людей, які не хочуть платити податки, щоб їх розікрали.

Держава має піклуватися про людей. Адже піклування – це не низькі тарифи та безкоштовна медицина. Піклування – це коли бюджет не розкрадається, а держава не заважає людям розвиватися та допомагає жити достойно.

Микола Череднік

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up