Як підтримати свій бізнес в період карантину

Як підтримати свій бізнес в період карантину

На даний час більшість людей залишається вдома, тому інтернет в умовах карантину став місцем, де містяни не лише працюють, дізнаються найактуальнішу інформацію, а й замовляють товари та послуги.

Житомиряни активно стежать за перебігом подій, що відбуваються у місті та світі, про що свідчить збільшення аудиторії нашого сайту https://zt.20minut.ua/ – новини Житомира. Багато підприємців працюють за системою електронних або телефонних продажів з доставкою по місту через кур`єра або Новою поштою. Пропонуємо продовжувати роботу Вашого бізнесу та покращити його показники за рахунок наших ресурсів: https://zt.20minut.ua/ (новини Житомира) та соцмережі https://www.facebook.com/20minZT

На нашому сайті Ви можете розміщувати Ваші товари з цінами або ж іміджеву рекламу магазину, де вказати, що, окрім продуктів, у Вас є інші необхідні речі для дому, саду, та навіть для авто (оскільки магазини закрили, це була б дуже актуальна інформація).

Пропонуємо розміщення комерційної реклами на сайті на 2 тижні за приємною ціною:

1. Розміщення ТОП статті, де Ви зможете представити товар з цінами та описом, а також посилання на Ваш власний сайт. Ви матимете можливість змінювати товар кожного тижня.  ТОП на головній сторінці сайту на 1 тиждень зі знижкою – 1900 грн. Бонус – безкоштовне рошарювання у наші соцмережі. Розміщення в стрічку новин – 800 грн. 

2. Розміщення у вигляді анімаційного банеру, де також можна розміщувати декілька товарів з переходом на Ваш сайт. Банер 1200*250 пікс. – 1000 грн, або банер 300*250пікс – 800 грн за 2 тижні на 50%показів. Розробка банеру – від 300 грн.

За додатковою інформцією звертайтесь за телефоном: 0674128981 або пишіть на ел. пошту: [email protected] (Людмила).  Доки ви думаєте, ваші конкуренти вже продають свої товари і послуги в умовах карантину. Не зволікайте – рекламуйте і заробляйте вже зараз.
 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
12:40 35-річна житомирянка керувала автомобілем попри заборону суду та, ймовірно, під наркотиками 12:22 Українцям доведеться працювати довше: як демографічна криза може вплинути на Житомирщину 12:00 У Коростені рятувальники допомогли жінці, яка впала в погріб 11:40 Житомирський фаховий коледж культури і мистецтв ім. Івана Огієнка просить допомоги на лікування колеги! Від читача 16:35 Платіжна безпека: основні поради 11:21 Віталій Бунечко взяв участь у розширеній нараді щодо посилення обороноздатності державного кордону та протиповітряного захисту 11:00 На критично важливих маршрутах Житомирщини продовжуються ремонтні роботи 10:41 У Житомирі зафіксовано випадок сказу у тварини на Київському шосе 10:21 Підвищення вартості проїзду в міському громадському транспорті не відбувалося: при виявленні порушень повідомляйте міську раду 10:00 Загинув Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України 09:41 Збройні Сили України збили 122 повітряні цілі 09:21 Оперативна інформація станом на 08:00 10.03.2026 щодо російського вторгнення 09:00 10 березня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 17:54 Проєкт: Додаткова оплачувана відпустка для батьків 17:00 У Бердичеві засудили шахраїв, які виманювали гроші, видаючи себе за родичів потерпілих 16:43 Призначено стипендії Президента України для спортсменів Житомирщини та їх тренерів 16:20 До 212-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в краєзнавчому музеї діє експрес-виставка "Єднаємо Україну Тарасовим Словом" 16:00 На вулиці Шевченка нетверезий керманич вчинив ДТП за участю 5 автомобілів 15:40 У Житомирі прибирають узбіччя після зими photo_camera 15:24 На Житомирщині передали «залізного помічника» для штурмовиків Національної поліції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up