У Романові було представлено потужну команду професіоналів та господарників від партії «Наш край» (Політична реклама)

У Романові було представлено потужну команду професіоналів та господарників від партії «Наш край» (Політична реклама)

12 вересня у містечку Романів відбулася зустріч регіональної команди Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край» та її команди на місцевих виборах 2020 року.

У своєму виступі голова Житомирської обласної організації політичної партії «Наш край» Сергій Диняк зазначив, що партія «Наш Край» об’єднала в собі професіоналів своєї справи: сільські голови, представники медичної, освітньої та культурної сфер, а також підприємці.

«Я родом з Малинщини, розпочав свою трудову діяльність в 1987 році слюсарем на гранітному кар’єрі. За цей проміжок часу я пройшов всі щаблі управління: слюсар, майстер, начальник дільниці, головний інженер, директор, голова правління, на сьогоднішній момент я генеральний  директор групи компаній «Юнігрант». Я як ніхто знаю, як важко було і на сьогоднішній момент важко працювати соціально-відповідальному бізнесу.

Для мене в новинку бути головою політичної сили, мене підтримали мої колеги, тому я вирішив, що з такою командою я мушу йти і розвивати наш рідний край.

Ми йдемо не для власних амбіцій, ми йдемо, щоб ті громади, в яких ми живемо, мали стабільний розвиток», - розповідає Сергій Диняк.

«Наш Край» - це господарники та професіонали, які об’єднались заради інтересу громад. Це особистості, спільнота обізнаних, кваліфікованих людей, які відповідно до своєї професійної галузі вже займалися і надалі будуть займатися конкретними напрямками розвитку.

На зібранні було представлено кандидатів у депутати місцевих рівнів від Любарської, Чуднівської, Романівської, Вільшанської, Тетерівської, Миропільської об’єднаних територіальних громад.

Ігор Ходак, лідер регіонального виборчого списку партії «Наш край», депутат Житомирської обласної ради, генеральний директор ТОВ «ВІВАД 09» зазначив, що професіонали, об'єднані єдиною метою, можуть змінити країну. А з добробуту кожної родини, кожної людини та рідного краю починається добробут всієї України.

На зібранні також було зазначено, що одним із пріоритетних напрямків партії є всебічний розвиток Житомирщини та партія «Наш край» йде на вибори, аби захистити інтереси та змінити життя своїх земляків на краще.

 

 

 

 

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up