У Баранівці презентували осередок політичної партії «Наш Край» (Політична реклама)

У Баранівці презентували осередок політичної партії «Наш Край» (Політична реклама)

В місті Баранівка Житомирської області 4 вересня 2020 року відбулася презентація осередку політичної партії «Наш Край».

Презентував команду від членів партії Баранівського осередку Анатолій Душко, Баранівський міський голова:

«Я  радий, що сьогодні заповнений зал. Це говорить про підтримку громадою кандидатів від політичної партії «Наш Край», партії господарників та професіоналів.

Сьогодні  відбувається презентація політичної партії «Наш Край» в нашому місті. Ми даємо старт нашої передвиборчої роботи в Баранівській громаді.

Ми сьогодні запросили кандидатів в депутати всіх рівнів, членів дільничних комісій,  просто активних громадян для того, щоб вони проникнулися атмосферою нашого свята і майбутньої перемоги. 

Я радий, що в наших лавах є саме люди з досвідом. Ми вважаємо, що ми на початку великого економічного розвитку, метою якого є створення робочих місць, покращення доходів громадян».

Також кандидатом в депутати Житомирської обласної ради висунуто Наталію Кокітко, першого заступника Баранівського міського голови:

«Всі наші кандидати в депутати, а їх всього 26, це люди, які своєю компетентністю, досвідом роботи, своєю обізнаністю в ситуації, планують покращувати і змінювати наше життя на краще.

В  команді «Нашого краю» люди, які довели не словом, а саме ділом, що можна робити різні проєкти, будувати дитячі майданчики, тобто виконувати професійно свою справу. Тому я вважаю, що основне, що ми повинні сьогодні донести до людей, що політична сила «Наш Край» представлена людьми, що дійсно є господарниками, професіоналами, і ми сподіваємося, що наші виборці віддадуть свої голоси на виборах 25 жовтня саме за наших представників».

 

Приєднуйтесь до нас у соцмережах!
https://www.facebook.com/ НАШ-КРАЙ-Житомирщина-105351781072166/
https://instagram.com/nash_kray_zt?igshid=qwyxlulduk6i

 

 

 

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up