39 родин області користуються послугами «муніципальної няні»

39 родин області користуються послугами «муніципальної няні»

На Житомирщині все більше родин наймають для догляду за дитиною «муніципальну няню». Щомісяця батьки отримують по 1тис. 626 грн для відшкодування послуг няні від держави.

 

Фінансовою підтримкою від держави за проектом «Муніципальна няня» вже скористались 39 родини Житомирщини, які щомісяця отримують відшкодування з держбюджету.

 

Про це повідомляє департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

 

Так, за даними департаменту станом на 1 серпня 2019 року вже 39 родини в області офіційно оформили договір та користуються послугами няні. Загалом з початку дію програми, сім’ям на Житомирщині компенсували 221,4 тис. грн. Батьки щомісяця отримують на відшкодування послуг муніципальної няні для своєї дитини віком до 3-х років по 1 тис. 626 грн.

 

Для того, аби оформити компенсацію за «муніципальну няню», необхідно звернутися до органів соціального захисту населення. Компенсацію виплачуватиме управління соціального захисту населення вкінці кожного місяця.

 

Відшкодування за послуги няні не скасовує декретні виплати та відпустку з догляду за дитиною. Також залишаються інші соціальні пільги та виплати, які отримує родина.

 

Довідкову інформацію ви можете отримати у департаменті праці, соціальної та сімейної політики ОДА за телефоном (0412) 47-47-82.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:55 Українці почали отримувати перші виплати за програмою «Зимова підтримка» 17:31 Ображав матір: звягельські слідчі завершили розслідування домашнього насильства 17:00 «Національний кешбек» змінює категорії витрачання коштів 16:41 У Житомирі рятувальники провели демеркуризацію ртуті з розбитого побутового термометра Від читача 17:33 Фальшиві водійські посвідчення. 16:40 У Звягелі відбудеться кубок з армреслінгу серед ветеранів війни «Житомирщина незламна» 16:20 Прикривши собою побратимів, героїчно загинув наш земляк Олександр Циганок 16:17 У річці Норинь на Коростенщині втопився 71-річний чоловік 16:00 Захищаючи Батьківщину, героїчно загинув житомирянин Віталій Стаднюк 15:48 У Житомирському районі нетверезий водій вчинив ДТП та спробував підкупити поліцейських 15:39 Екоінспекція Поліського округу нагадує: у період воєнного стану полювання заборонене, контрольоване регулювання чисельності тварин здійснюється лише за спеціальною процедурою 15:20 За минулий тиждень підрозділи ДСНС Житомирщини 84 рази залучалися до ліквідації надзвичайних подій 15:00 Засудили колаборанта: редактор місцевої газети так званої «ЛНР» заочно отримав до 12 років позбавлення волі 14:39 Житомирська команда виборола друге місце на Всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту у Львові 14:20 ДЮСШ “Академія футзалу” — володар Кубка України з футзалу U-12 (2014 р.н.)! 14:00 Двоє школярів із Житомирщини отримали відзнаку «Майбутнє України» за порятунок дитини 12:40 34-річний житель Малина загинув під колесами потяга на станції Йосипівка 12:20 У Радомишльській громаді під час пожежі згорів будинок і дрова 12:01 Який рівень заробітної плати українці вважають оптимальним — опитування 11:40 У Малині автобус збив жінку — потерпіла померла в лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up