Люди

Люди

Ірина Цимбалюк – не лише красива, молода та чарівна жінка, а й чудова мама 7 дітей.

28 червня в Україні відзначається державне свято - День Конституції України. 

Подія сталася увечері 27 червня у с. Березівці Житомирського району. Унаслідок вибуху одного з боєприпасів часів Другої світової...

З 2017-го року майстер спорту України Вероніка Кратюк поповнила лави правоохоронців Житомирщини і відтоді працює у територіальному...

Тепер Наталія Малікова - щаслива дружина і мати, і за це вона дякує чуйним людям, зокрема, редакції "20 хвилин".

Перекидаючи листки календаря, іноді й не помічаєш, наскільки ж все-таки швидко біжить час. Пори року рано чи пізно змінюють одна одну, даруючи нам новий настрій, нові емоції… Ось уже й квітень – середина такої довгожданої та запізненої весни.

Багато років тому я мала нагоду поспілкуватися з одним із ліквідаторів Чорнобильської трагедії Володимиром Ляшкевичем.

16 квітня житомирянка Піона Минівна Романова святкує свій сотий день народження.

Житомирські пожежники підуть і у вогонь, і у воду. Прикладом хоробрості, сміливості та наполегливості в обраній професії є два брати-близнюки. Отож знайомтесь!

Рішення про те, що 2018-й рік на Житомирщині стане роком Миколи Сціборського, ухвалене 7 березня 2018-го року під час сесії Житомирської обласної ради, сплеску особливої уваги з боку громади Житомирщини не викликало.

24 березня своє 107-ліття святкувала насельниця монастиря схимонахиня Іоанна (Мороз). Як повідомляється на офіційній сторінці монастиря у Фейсбуці, наразі схимонахиня Іоанна є найстаршою жителькою України.

Ігор Гундич здобув перемогу у номінації "Регіональний лідер року".

Проблема экологии в Житомире в последнее время стоит очень серьёзно. Постоянные выбросы вредных веществ в окружающую среду приводят к хроническим заболеваниям. И в первую очередь это сказывается на детях. У нас таких проблем множество. В этот раз к нам обратились жители переулка Таборный, что на Полевой.

Її завжди приваблювали люди у формі. Іноді вона навіть уявляла, що й сама колись вдягне її, проте душа воліла бути педагогом. Та життя дійсно непередбачуване… Обираючи свій фах, зовсім не обов’язково, що саме ця професія стане захопленням усього нашого життя.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up