Люди

Міжнародний день толерантності — відзначається 16 листопада в усьому світі. 

У рамках проекту «Я маю право!» надаються практичні поради з різноманітних питань. Чергове роз’яснення присвячено оформленню...

Справжнього чоловіка і просто чудову людину Володимира Недільського друзі і редакція газети "20 хвилин" вітають з Днем народження!

З початку 2017 року 1048 жителів Житомирщини підписали контракт із Збройними Силами України.

Сьогодні - День української писемності та мови. Ми підібрали для вас найцікавіші факти про українську мову. 

Цьогоріч в Україні змінилось законодавство щодо стягнення аліментів. На що слід звернути увагу в першу чергу, консультують фахівці Овруцького бюро правової допомоги.  

Доброго дня, пане Міністре! За час спільного проживання ми з дружиною зрозуміли, що далі йти нам краще різними шляхами. На спільно нажите майно я не претендую, оскільки маю власне окреме житло. Однак хотілося б роз’яснення стосовно того, як визначитися, з ким має проживати дитина? Як це питання регулюють законодавчі норми? Рустам Халідов  

У середу, 25 жовтня, в рамках робочої поїздки до Житомирської області Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа взяв участь в урочистому відкритті нового приміщення державної установи «Житомирська обласнафітосанітарна лабораторія». Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. 

Уряд вніс зміни до Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.  

Учасник АТО має можливість самостійно обрати заклад санаторно-курортного лікування залежно від власних вподобань та пріоритетів.  

Добрий день, пане Міністре! Нам видали пенсійні картки, тепер всі бояться, що у них можуть викрасти картки і зняти з них гроші, бо в газеті писали, що таке вже було. Скажіть, що робити в таких випадках і чи можна повернути викрадені з картки гроші? Олексій Наумов  

Доброго дня, пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені вчинити в такому випадку? Олександр Раєвський  

Ви амбітний та ініціативний адвокат? Прагнете нових знань і хочете впроваджувати кращі міжнародні практики в Україні? Тоді поспішайте, адже до 29 жовтня триває набір учасників на другий сезон Програми «Адвокат Майбутнього».

Станом на 9 жовтня 2017 року, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій, взято на облік 1 599 171 переселенець або 1 291 519 сімей з Донбасу і Криму.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up