Люди

Люди

18 квітня загін юних помічників поліції Житомирщини за підтримки Управління поліції охорони та підрозділу ювенальної превенції...

Два роки тому у Житомирі звістка про те, що директор Житомирського комбінату силікатних виробів, колишній депутат міської...

16 квітня 2019 року на 92 році життя помер Анатолій Тимофійович Трещов.

Наразі в Україні більше мільйона онкохворих. Однією з причин цього жахливого захворювання є куріння. За статистикою 21% смертей...

18 лютого 2019 року минуло п’ять років від часу криваво-жахливого штурму Майдану. Фактично того дня стався певний злам у розвитку драматичних подій, а революція на Майдані досягла свого піку.

Неймовірний пекучий біль для колективу Житомирського академічного музично-драматичного театру ім.І.Кочерги, коли по-справжньому, не по-театральному, втрачаєш частинку свого серця, своєї душі і ця скорбота і печаль вже не акторська емоційна гра, а справжня болюча рана від непоправної втрати.

Буравков Георгій Анатолійович – міський голова міста Житомира з 2002-го до 2006 року, безпартійний – надзвичайно досвідчений політик.

Юна, проте вже одна із найзатребуваніших моделей Мілану (Італія). Вона здатна захопити не лише привабливою зовнішністю, а також власною харизматичністю.

Директор комунального підприємства «Житомиртранспорт» Іван Фурлет про дату видачі карти житомирянина, її вартість, підвищення цін на проїзд в міському транспорті та причини, з яких жителі міста очікували виходу картки майже рік.

"Сьогодні відійшла у Вічність схимонахіня Іоанна у віці 107 років,вона пережила дві світові війни, голодомор і 18 років була у засланнях за любов до України".

 Відповідну петицію 3 січня опублікували на сайті Житомирської міської ради.

З Нового року доведеться розчаруватися деяким прихильникам популярного месенджера WhatsApp. 

Сьогодні, 29 листопада, на 91-му році життя помер Почесний громадянин Житомира – Добринін Григорій Філімонович.

Протягом січня-вересня 2018 року чисельність населення України зменшилася на 165,6 тисяч чоловік, а на 59 народжених припадає 100 померлих.

keyboard_arrow_up