Люди

Люди

«Як тільки помітять рух в наш бік, я вже лечу туди. Перший скид – загиблі та поранені окупанти, другий скид… і так минає ніч», — розповідає про свій типовий день на фронті десантник 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади десантно-штурмових військ Збройних сил України Сергій.

Про це інформує служба зв’язків з громадськістю командування десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Колишньому головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному присвоєно звання Героя України.

Військовослужбовець 71-ї бригади ДШВ Владислав Молодих 41 добу провів відбиваючись від ворога у заваленому підвалі на бойових позиціях.

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

Отримавши важке поранення під час бою, Михайло Железняк вистояв перед викликом долі та зміг повністю повернутися до повноцінного життя. 

Відійшов у вічність Герой України, заслужений працівник сільського господарства України, уродженець села Корнин, що на Житомирщині, Володимир Олександрович Дідківський.

Про смерть Почесного громадянина Житомира повідомили у міській раді.

У Житомирській області, за інформацією Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, проживає 11395 пенсіонерів.

Історія українського воїна, який боронить свою країну. 

keyboard_arrow_up