Люди

Люди

Світ кіно безмежний: кінозірки, червона доріжка, світова слава… Але зазвичай все це асоціюється у людей лише з ігровим кіно,...

Хореограф, балетмейстер, народний артист України, в минулому головний балетмейстер Поліського академічного ансамблю пісні...

Житомирянин Сергій Іванович Ковешніков народився в сім'ї військового, хоча родинним ремеслом була швецька справа. 

Команда популярного тревел-шоу «Орел і решка» знову вирушає в подорож: стартували зйомки нового сезону проекту під назвою...

Сьогодні, 22 серпня, народна артистка України Ольга Сумська відзначає 53-річчя.

На Житомирщині все більше родин наймають для догляду за дитиною «муніципальну няню». Щомісяця батьки отримують по 1тис. 626 грн для відшкодування послуг няні від держави.

Замок «Радомисль», радомишльське пиво та Олександр Зінченко, футболіст англійського Манчестер Сіті, який народився у Радомишлі, – саме за цими трьома брендами пізнають містечко Радомишль на Житомирщині.

Хлопець збирає більше 200.000 гривень на аутологічну трансплантацію кісткового мозку та лікування

Сьогодні, 20 серпня 2019 року, рішенням Коростишівської міської ради затверджено Стратегію розвитку Коростишівської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року. 

Житомирянка Катерина Докейчук подала електронну петицію до Житомирської міської ради, в якій просить вирішити питання щодо безхатніх котів та собак.

Вже протягом тривалого часу в смт. Озерне Житомирського району існує проблема з водопостачанням.

18 квітня загін юних помічників поліції Житомирщини за підтримки Управління поліції охорони та підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини відвідав обласний літературний музей.

Два роки тому у Житомирі звістка про те, що директор Житомирського комбінату силікатних виробів, колишній депутат міської ради кількох каденцій Валерій Онопрієнко пішов служити до лав Збройних сил України, лунала не лише гучно чи сенсаційно, але й трохи загадково.

keyboard_arrow_up