Люди

Сьогодні активісти збирали гроші для народного депутата Борислава Розенблата.  

У Житомирі послугою "Шлюб за добу" скористалися 125 пар. Про це повідомляє Головне територіальне управління...

Станом на 10 липня, за даними структурних підрозділів соціального захисту населення обласних та Київської міської державних...

Абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України «Про освіту» передбачено, що педагогічним працівникам,...

Всесві́тній день шокола́ду (англ. World Chocolate Day) — свято відзначається щорічно 11 липня. Крім нього, існує ще один всесвітній день з такою ж назвою, який відзначають 4 вересня.

Завдяки налагодженій взаємодії з районними та міськими бібліотеками, які підключені до сервісів програми «Бібліоміст», мешканці Житомирської області можуть отримати безоплатну правову допомогу онлайн у фахівців центрів правової допомоги за місцем свого проживання. Дистанційне консультування через підключення до сервісів програми «Бібліоміст» активно практикується у багатьох районах Житомирщини, адже сільське населення, на відміну від міського, не має достатнього доступу до інформації про свої права, про порядок їх реалізації та захисту, тому не має можливості користуватися більшістю своїх прав.  

Національна гвардія України стала першим військовим формуванням, де впровадили інститут капеланів.  

Всесві́тній день поцілу́нків (англ. World Kiss Day або англ. World Kissing Day) — неофіційне свято, придумане в XIX столітті у Великій Британії, а 20 років тому було затверджено Організацією Об'єднаних Націй. Святкується щорічно 6 липня.

Коростенським відділом поліції встановлюється місцезнаходження безвісно зниклого Стретовича Петра Андрійовича, 23.09.1959 р.н., жителя с.Діброви Коростенського району Житомирської області. 

Працювати на конкретну ціль,  - ЯРМОЛЕНКО Ірина  

Найчастіше люди стикаються з проблемами встановлення фактів родинних зв’язків тоді, коли внуки, наприклад, хочуть встановити споріднення з двоюрідними дідами та бабами для отримання спадщини. Або хтось із родичів хоче довести спорідненість із іншим далеким родичем.  

26-а артилерійська бригада запрошує на військову службу за контрактом. 

У Житомирі міськвиконком 21 червня “закружляв вітер змін” - посадовці у відсутності преси змінили прийняте перед цим рішення.

Неодноразово до Центрів та бюро правової допомоги Житомирщини звертаються громадяни, яких цікавить, як і куди можна звернутись із заявою до Європейського Суду з прав людини. Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області роз'яснює процедуру звернення до Європейського суду.