Люди

З метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги, у Житомирській області працює 56 мобільних та дистанційних консультаційних...

Житомирян запрошують приєднатися до Всесвітнього З’їзду Молоді. Цей захід має об’єднати навколо себе свідому...

Житомирським відділом поліції встановлюється місце знаходження безвісно зниклого неповнолітнього Устіянова Сергія Олександровича,...

Банду із чотирьох осіб, причетних щонайменше до десятка розбоїв та грабежів, було затримано відразу після вчинення чергового...

Фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги роз’яснюють черговість спадкування за законом та зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини.  

Четвертий десяток аварії. Стільки років вже минуло, а здається все було наче вчора. Тоді ми не знали, що воно таке. Страшний монстр, який неочікувано виліз і дуже важко його назад запровадити, - напередодні 26-го квітня вирішив поділитися своїми спогадами Василь Володимирович Зіновчук – пожежний Житомирщини, якій працював на ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції з 9 по 23 травня 1986 року.  

Упродовж квітня в області тривають профілактичні заходи поліції, спрямовані на припинення незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин.

В області Великдень громадяни святкуватимуть під посиленою охороною поліції та громадських помічників.

Міністерство соціальної політики працює над удосконаленням механізму надання державної соціальної допомоги, зокрема, пропонує запровадити обмін інформацією між органами соціального захисту та центрами зайнятості, про це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко.  

Нещодавно виповнилось 40 днів, як пішов з життя військовий лікар-невропатолог В. Калюжний. Він був учасником бойових дій в Афганістані. Після служби працював у Житомирському обласному онкологічному диспансері. У вільний час писав вірші.  

Міський голова Сергій Сухомлин підписав Меморандум про співпрацю щодо вимірювання динаміки розвитку міста в рамках проекту City Progress Index між Житомиром та агенцією «Спільні Зусилля».

Фахівці Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги консультують, як скористатися правом отримання субсидії в орендованому житловому будинку.  

Встановлення ПАТ «Житомиргаз» будинкових лічильників на газ, спричинило неабияке обурювання з боку містян, адже житомиряни мають сплачувати за енергоносій набагато більше.

Протягом березня-квітня на строкову військову службу призвуть 14 135 українців.