Люди

Люди

Що приготували нам зорі - читайте в нашому матеріалі.  

5 серпня виповнилось 100 років ветерану органів внутрішніх справ Мирону Васильовичу Лізунову.

Анатолій Григорович Ігнатенко народився у місті Житомирі 6 серпня 1944 року, коли наше місто було вже звільнено від фашистів. 

Початок сесії Романівської селищної ради традиційно ознаменований привітаннями із днем народження видатних і заслужених людей громади, які своєю працею і фактично – усім своїм життям здобули неабиякий авторитет у середовищі земляків. 

У Романові багато людей знають сімейного лікаря Дар’ю Волощук. 

Напередодні 222-го дня народження Олександра Пушкіна – 6 червня – ми поспілкувалися з Василем Вознюком, відомим далеко за межами України житомирським художником-карикатуристом. 

До редакції "20 хвилин" звернувся Денис Сова з проханням про допомогу. Чоловік бореться з онкозахворюванням, яке спочатку відступило, а тепер знову повернулося. 

Станом на 1 квітня 2021 року в Житомирській області, за розрахунками, проживало 1191486 осіб. За січень–березень 2021р. кількість населення області зменшилась на 4009 осіб.

Так сталося, що знайомство нашої газети із комунальним господарством Романова, по суті, розпочалося із розмови з директором Романівського комунального підприємства (РКП) «Сервіс» Богданом Мататом. 

keyboard_arrow_up