Люди

Люди

9 березня народилася наша відома землячка – актриса, педагог, улюблениця мільйонів, лідер команди КВН «Девчонки из Житомира» Марина Поплавська.

Вже 18-ий рік диспетчерка Служби порятунку «101» Тетяна Шигоцька є рятівним голосом для тих, хто потребує допомоги. У липні цього року жінка відзначає своє професійне диспетчерське повноліття.

Останній рік чоловік боровся з страшною хворобою.

Падає сніг. Ні-ні, не просто падає, а творить диво дивне. Такі чудові картини природа дарує на втіху людям не так і часто. Хочеться підставити долоню, щоб роздивитися візерунки сніжинок того талановитого й невідомого майстра-візажиста. Але вони зразу ж заплачуть. І ті великі кришталеві сльози… То будуть сльози болю. Ні, не треба. 

За кілька днів минає вже три тижні після звільнення з роботи Ярослава Лагути. Тривалий час Ярослав Миколайович був заступником губернаторів Житомирщини і опікувався соціально-гуманітарними питаннями. 

«Вельмишановний Володимире Івановичу! Листа цього пишу на випадок, якщо мені не вдасться побачитись із Вами і особисто передати прохання моєї родички і подруги Марії Миколаївни Пушкіної, на похорон чоловіка якої я вчора приїхала, а сьогодні від’їжджаю знову в Житомир». Так починається лист, написаний у страшному 1918 році академіку Вернадському. Писала його Наталія Оржевська, яку деякі сучасники вважали мало не святою, а інші хотіли стратити. Хто вона? Чим завинила перед одними, коли для інших стала символом добра та порятунку…

Світ кіно безмежний: кінозірки, червона доріжка, світова слава… Але зазвичай все це асоціюється у людей лише з ігровим кіно, а за документальними стрічками ще за часів СРСР міцно закріпилась репутація нудного «епічного полотна на теми, важливі для суспільства». Розвіювати міфи навколо документалістики вже четвертий рік поспіль успішно вдається Наталії Красильниковій, натхненниці та організаторці фестивалю Lampa.dос. Про улюблену справу, шлях у професію та українське кіно розповіла Наталія Красильникова, документалістка з житомирським корінням.

Хореограф, балетмейстер, народний артист України, в минулому головний балетмейстер Поліського академічного ансамблю пісні і танцю "Льонок" Рафаїл Болеславович Малиновський потребує допомоги. 

Житомирянин Сергій Іванович Ковешніков народився в сім'ї військового, хоча родинним ремеслом була швецька справа. 

Команда популярного тревел-шоу «Орел і решка» знову вирушає в подорож: стартували зйомки нового сезону проекту під назвою «Івлеєва vs Бідняков». 

keyboard_arrow_up