Люди

Люди

Початок сесії Романівської селищної ради традиційно ознаменований привітаннями із днем народження видатних і заслужених людей громади, які своєю працею і фактично – усім своїм життям здобули неабиякий авторитет у середовищі земляків. 

У Романові багато людей знають сімейного лікаря Дар’ю Волощук. 

Напередодні 222-го дня народження Олександра Пушкіна – 6 червня – ми поспілкувалися з Василем Вознюком, відомим далеко за межами України житомирським художником-карикатуристом. 

До редакції "20 хвилин" звернувся Денис Сова з проханням про допомогу. Чоловік бореться з онкозахворюванням, яке спочатку відступило, а тепер знову повернулося. 

Станом на 1 квітня 2021 року в Житомирській області, за розрахунками, проживало 1191486 осіб. За січень–березень 2021р. кількість населення області зменшилась на 4009 осіб.

Так сталося, що знайомство нашої газети із комунальним господарством Романова, по суті, розпочалося із розмови з директором Романівського комунального підприємства (РКП) «Сервіс» Богданом Мататом. 

Любов до мами – найдорожче, наймиліше, найтепліше відчуття для кожного, хто відчув ласку й турботу своєї матусі. 

Нова історія сучасної проституції і те, як змінився ринок індивідуальних послуг у Житомирі за останнє століття. Або зворушлива історія про те, як хлопець з Житомирщини став відомим порноактором в Америці. 

Україна стала державою, у якій цифрові паспорти в смартфоні стали повним юридичним аналогом пластикових чи паперових документів.

keyboard_arrow_up