Люди

Люди

Тепер Наталія Малікова - щаслива дружина і мати, і за це вона дякує чуйним людям, зокрема, редакції "20 хвилин".

Перекидаючи листки календаря, іноді й не помічаєш, наскільки ж все-таки швидко біжить час. Пори року рано чи пізно змінюють...

Багато років тому я мала нагоду поспілкуватися з одним із ліквідаторів Чорнобильської трагедії Володимиром Ляшкевичем.

16 квітня житомирянка Піона Минівна Романова святкує свій сотий день народження.

Житомирські пожежники підуть і у вогонь, і у воду. Прикладом хоробрості, сміливості та наполегливості в обраній професії є два брати-близнюки. Отож знайомтесь!

Рішення про те, що 2018-й рік на Житомирщині стане роком Миколи Сціборського, ухвалене 7 березня 2018-го року під час сесії Житомирської обласної ради, сплеску особливої уваги з боку громади Житомирщини не викликало.

24 березня своє 107-ліття святкувала насельниця монастиря схимонахиня Іоанна (Мороз). Як повідомляється на офіційній сторінці монастиря у Фейсбуці, наразі схимонахиня Іоанна є найстаршою жителькою України.

Ігор Гундич здобув перемогу у номінації "Регіональний лідер року".

Проблема экологии в Житомире в последнее время стоит очень серьёзно. Постоянные выбросы вредных веществ в окружающую среду приводят к хроническим заболеваниям. И в первую очередь это сказывается на детях. У нас таких проблем множество. В этот раз к нам обратились жители переулка Таборный, что на Полевой.

Її завжди приваблювали люди у формі. Іноді вона навіть уявляла, що й сама колись вдягне її, проте душа воліла бути педагогом. Та життя дійсно непередбачуване… Обираючи свій фах, зовсім не обов’язково, що саме ця професія стане захопленням усього нашого життя.

Нагородження відзнаками Верховної Ради України представників органів місцевого самоврядування відбулося 16 лютого на засіданні Президії Асоціації районних та обласних рад, приуроченому до 25-річчя діяльності об’єднання.

20 січня одному з найвизначніших хірургів України Олександру Шалімову виповнилося б 100 років. Його ім'я, поряд з ім'ям Миколи Амосова, - синонім прориву в медицині. Завдяки його розробкам лікарі досі рятують людські життя по всьому світу.

В Житомирській області в 2017 році зареєстрували 15 побутових випадків отруєння грибами з 22-ма потерпілими, серед яких 5 дітей віком до 17 років.

В селі Колодяжне Миропільської ОТГ у минулому році було реалізовано 7 проектів з модернізації інфраструктури. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up