Зробіть фото з Шевченком та візьміть участь у флешмобі #Shevchenkoforever

Зробіть фото з Шевченком та візьміть участь у флешмобі #Shevchenkoforever

На Житомирщині стартує флешмоб #Shevchenkoforever. Його мета – вшанувати пам'ять Великого Кобзаря та підкреслити його сучасність. Таку інформацію розміщено на сайті Житомирської облдержадміністрації.

Ця подія присвячується Дню народження поета, який святкується 9 березня. 

Правила флешмобу дуже прості: необхідно до 9 березня включно зробити фото або селфі із зображенням портрета, пам'ятника або Кобзаря, опублікувати на своїй сторінці у фейсбук, вказавши хештег #Shevchenkoforever.

9 березня о 10-30 відбудеться хода від пам'ятника Героям Небесної сотні до пам'ятника Шевченку, де об 11 годині відбудуться урочистості із декламуванням поезії Кобзаря. Також цього дня відбудуться читання віршів у торгівельних центрах та у міському транспорті.

Цікава інформація! Найбільша кількість монументів встановлена саме Тарасу Шевченку. Їх 1385. Із них – 1256 в Україні, 129 за кордоном у 35 країнах світу, 29 - на Житомирщині.

У жовтні 1846 року Тарас Григорович Шевченко приїздив на декілька днів до Житомира. Як відомо, разом з викладацькою діяльністю в Київському університеті, з березня 1845 року Шевченко активно включився в роботу створеної при цьому учбовому закладі Археографічної комісії. Саме завдяки участі в ній, доля привела поета в Правобережну Україну. Під час свого приїзду до Житомира він зупинявся в готелі Архієрейського подвір'я, нині це військова частина по вулиці Великій Бердичівській.

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up