Житомиряни разом із польською делегацією вшанували пам’ять Леха Качинського

Житомиряни разом із польською делегацією вшанували пам’ять Леха Качинського

У Житомирі представники польської делегації вшанували пам’ять Президента Польщі та друга України Леха Качинського, поклали квіти й лампадки до меморіальної дошки політика.

Як повідомляє прес-служба ОДА, 21 липня до Житомира завітали Надзвичайний і Поважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі, Маршалек Сейму Польщі Малгожата Гощевська, Генеральний Консул Генерального Консульства у Вінниці Дам’ян Цярціньскі, які разом із т.в.о. голови ОДА Ярославом Лагутою вшанували пам’ять видатного політичного діяча Польщі.

«Від імені усіх житомирян дякую за ваш візит. Сьогодні ми черговий раз зрозуміли, що серед країн Європи немає в України ближчих друзів, аніж Польща. І переконаний, що під тиском спільних ворогів і просто будучи гарними сусідами, Україна і Польща завжди подаватимуть один одному руку допомоги. Та завжди будуть розділяти радісні дати та визначні події», – зазначив Ярослав Лагута.

До польської делегації також приєднались і представники польських організацій та національних меншин.

Присутні поклали квіти до пам’ятної дошки Леху Качинському, запалили лампадки, виконали спільну молитву.

Довідково. Лех Александер Качинський – польський політик, член партії «Право і справедливість», з 22 грудня 2005 — Президент Польщі. Народився 18 червня 1949 у Варшаві. 10 квітня 2010 року загинув у авіакатастрофі біля Смоленська (Росія) під час візиту для вшанування пам’яті польських офіцерів-жертв розстрілів НКВС у Катині.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up