Запрошуємо на молодіжний проект

Запрошуємо на молодіжний проект

20 квітня в концертній залі обласного телецентру краща творча молодь зізнаватиметься у коханні рідній державі під час проведення молодіжної громадсько-мистецької акції з символічною назвою «Я люблю Україну свою-2017», присвяченої Міжнародному Дню солідарності молоді.

 

Цей захід проводиться у Житомирі щороку і вже став традиційним й улюбленим серед юнаків та дівчат.

На початку мистецької акції буде проведено соціальний ярмарок під девізом «Ми – надія держави!», де усі бажаючі знайдуть для себе важливу інформацію, як у наш час вести здоровий спосіб життя, візьмуть участь у анонімному анкетуванні та ознайомляться з відеокліпами соціальної тематики. Відбудеться патріотичний молодіжний флеш-моб «Єднаймось заради миру!», волонтерські майстер-класи з правильного плетіння українських віночків та заплітання української стрічки у дівочу косу.

Вагомою частиною заходу стане проведення V регіонального фестивалю молодіжних субкультур «ПОЛІССЯ ДЕНС-2017», присвяченого Міжнародному Дню танцю, що відзначається у всьому світі наприкінці квітня. Близько півтора десятка колективів з різних куточків Полісся змагатимуться за першість у конкурсній програмі. Виступи оцінюватиме професійна суддівська колегія з Житомира та Києва. Переможці отримають фестивальні кубки, дипломи та призи.

У мистецькій частині програми звучатимуть добре знайомі та нові українські пісні у виконанні фіналістів всеукраїнських телепроектів «Ікс Фактор» та лауреатів конкурсу патріотичної пісні «Пам’ять жива» Любові Чайки, Антона Лукашика, Євгена Кравчука, Анастасії Затолюк, Марії Шатило, Юлії Нагорної, Дар’ї Собчук, Анни Ковальської і багатьох інших.

Отож, якщо ти молодий і сучасний, завітай у наступний четвер, 20 квітня о 17 годині до обласного телецентру. Навчальні заклади можуть подати заявку на отримання запрошень на захід, зателефонувавши: 460-465.

Генеральним медіа-партнером проекту є телерадіокомпанія «ЕФІР»та радіо «ХІТ FM», «РЕТРО FM», «Русское радіо Україна», «Радіо Рокс», «Ера FM», ексклюзивним медіа-партнером – газета «20 ХВИЛИН», головним радіо-партнером – «Житомирська хвиля». Інформаційні партнери – «Z-радіо», РА «Прайм», газети «Імперія-TV», «Пульс-норма», «Житомирщина», «Місто», сайти: zhitomir.info, «Рупор Житомира», 0412.ua, «Житомир Today», moemisto.ua, «Житомира», «Житомир Експрес».

 
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:40 Військовий у СЗЧ влаштував різанину у Житомирі: поранив двох перехожих та бігав вулицею з ножем. ВІДЕО play_circle_filled 14:21 ГО «Захист Держави» ініціює надання Дню вишиванки статусу офіційного державного свята 14:00 5000 доларів за незаконний перетин кордону: 27-річному жителю Народичів повідомили про підозру 12:40 До уваги пасажирів залізниці! У зв'язку з безпековою ситуацією скориговано рух приміських поїздів у напрямку Коростеня! Від читача 17:29 Медіаграмотність та її складові 12:19 Дитячий сміх, сонце і море емоцій: у Житомирі відбулося свято «Дитинство без кордонів» photo_camera 12:00 Гаряча лінія Омбудсмана України Дмитра Лубінця: 1678 11:40 У Житомирі підняли кримсько-татарський прапор як знак підтримки кримськотатарського народу 11:20 Європейський тиждень тестування на ВІЛ і вірусні гепатити 11:00 Гороскоп на тиждень 18 - 24 травня 10:39 «Після COVID світ боїться навіть мишей: чи загрожує Житомирщині паніка навколо хантавірусу» 10:21 Імітація боротьби з корупцією: У 97% минулорічних справ із реєстру корупціонерів покарання — штраф 10:00 У Печанівці пожежа знищила дах будинку і господарську будівлю photo_camera 09:39 Уночі противник атакував Україну ракетами і дронами: збито 507 цілей 09:19 Оперативна інформація станом на 08:00 18.05.2026 щодо російського вторгнення 09:00 18 травня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі 16:16 Як убезпечити себе від інфекцій, купуючи продукти з ринків та ярмарків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up