У Житомирі 13-14 липня пройдуть «Дні вулиці Михайлівська»

У Житомирі 13-14 липня пройдуть «Дні вулиці Михайлівська»

Сьогодні, 5 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради.

На засіданні члени виконавчого комітету підтримали рішення «Про забезпечення організації  проведення історико-культурного фестивалю «Дні вулиці Михайлівська», який проходитиме два дні  13 та 14 липня з 12:00 по 22:00 год. на вулицях Михайлівська та Бориса Лятошинського, - повідомляє прес-служба міськради.

«Погодити фізичній особі-підприємцю Павлюку О.А.: проведення  2019 року на вулицях Михайлівська та Бориса Лятошинського історико-культурного фестивалю «Дні вулиці Михайлівська»», - йдеться в рішенні.

Як зазначають організатори мета фестивалю – це відтворення багатої історії головної культурної вулиці міста Михайлівської:

«Завдяки даному фестивалю, ми хочемо популяризувати історію рідного міста,відродження та примноження давніх традицій, розвиток культури. Фестиваль триватиме два дні, де буде організовано функціонування культурних майданчиків, що висвітлюють історію вулиці, унікальну історію кожного будинку на ній, власників цих будинків, історичних постатей, що мали найбільший вплив на формування Михайлівської в тому вигляді, в якому її знаємо ми, створення творчих майданчиків як передумов для реалізації творчих здібностей дітей та молоді», - зазначають організатори.

Коментарі (2)
  • Наталія

    Прийду обов'язково, і приведу дітей. Хай пізнають
  • Мирослава Кобернюк

    Люблю цю вулицю і обов'язково буду!!! Там знаходиться мій улюбленый інститут удосконалення післядипломної  освіти  де працюють найкращі!!!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up