Телеканал «Інтер» покаже сольний концерт Ірини Федишин (Новини компаній)

Телеканал «Інтер» покаже сольний концерт Ірини Федишин (Новини компаній)

У п‘ятницю, 5 січня, о 22.40 на «Інтері» – телевізійна прем‘єра концерту «Цвіте калина» української співачки Ірини Федишин.

У своїй творчості Ірина поєднує сучасну динамічну поп-музику та традиції українського народу. Шоу «Цвіте калина» – перший великий сольний концерт львівської артистки у столиці.

Працювати над режисурою та постановкою концерту запросили відразу кількох режисерів-постановників. Відеонаповнення та графіку для шоу створили німецькі фахівці.

Не обійдеться і без сюрпризів: окрім хітів виконавиці на сцені також прозвучать кращі пісні спеціально запрошеного гостя – народного артиста України Олександра Пономарьова.

 

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
14:26 Як громада стає ключовим простором підтримки для ВПО — обговорили на «Форумі соціальних змін» у Житомирі 13:35 Гранти для ветеранів: на Житомирщині – 15 позитивних рішень з початку 2026 року 13:30 У Житомирі за сприяння ГВР відбувся дводенний обласний фінал ІІ етапу фізкультурно-оздоровчих змагань «Ліга АкТИвних» photo_camera 12:21 У краєзнавчому музеї відкриється виставка "Чорнобиль - зона нашого болю" Від читача 18:24 Проєкт BRAMA: в Кіберполіції розповіли, як можна протидіяти фейкам та пропаганді 11:00 Про роботу громадського транспорту 18–19 квітня 10:24 Знову пожежі на відкритих територіях: за добу вигоріло понад 7 га 10:00 У селі Щербини вогнеборці півтори години гасили пожежу в приватному обійсті photo_camera 09:33 Заморозки на Житомирщині: будьте обережні! 09:00 18 квітня: все про цей день, яке церковне свято, традиції і погода у Житомирі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up