Світлана Грузинська - працівник культури від Бога

Світлана Грузинська - працівник культури від Бога

 9 листопада в Україні відзначили день працівників культури та майстрів народного мистецтва - тих, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. 

Однією з таких є жінка неймовірних краси та мудрості, завідувачка Ксаверівського Будинку культури Світлана Грузинська. Народилася вона у Ксаверівці. Її батько Леонід Петрович працював ковалем, мама Галина Дем'янівна - різноробочою у колгоспі. У родині виховувалася ще одна донька - Людмила. У дитинстві Світлана займалася спортом, гарно вчилася і дуже любила співати. Проте мріяла стати бухгалтером. Так і сталося. Працювала за фахом. Із чоловіком Юрієм Фрідріховичем народили і виховали двоє дітей: сина Максима і доньку Альону, якими дуже пишаються. 

Кілька років тому Світлані Леонідівні запропонували роботу завідувачки Будинку культури у Ксаверівці, вона погодилась. Робота їй дуже подобається, багато допомагають сільська рада, односельці. Жодне свято в селі не проходить без концертів, які організовує пані Світлана разом із місцевими аматорами сцени. Ксаверівчани люблять і поважають Світлану Леонідівну, а діти із задоволенням беруть участь у всіх святах, радо біжать на репетиції. Нині Будинок культури ремонтують, але це не заважає проводити репетиції, готуватися до свят. До речі, на Новий рік планується відкриття оновленого Будинку культури. 

Світлана Грузинська - дуже талановита жінка. Окрім співу, у вільний від роботи час вона вишиває рушники, ікони бісером або хрестиком. А ще любить співати і слухати патріотичні пісні про Україну, адже вони зачіпають душу. Світлана Грузинська є шанованою людиною серед колег і односельців. Вона гарна господиня, любляча дружина і мама. Мріє про мир в Україні, щоб діти та всі рідні були здорові. 

На честь професійного свята вітаємо Світлану Леонідівну. Бажаємо міцного здоров'я,творчого натхнення на довгі-довгі роки! Зі святом! 

Наталія Куліш

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up