«Покровське весілля на Михайлівській»: обряди, дефіле, флешмоб, дискотека і святковий концерт

«Покровське весілля на Михайлівській»: обряди, дефіле, флешмоб, дискотека і святковий концерт

Вже вчетверте у Житомирі відгуляють Покровське весілля. 13 жовтня на головній пішохідній вулиці нашого міста - Михайлівській - відбудеться традиційне національно-обрядове дійство - «Покровське весілля», під час якого подружні пари разом із гостями свята відзначать 49 років (в стилі танго-мікс) та 35 років (в стилі «Галоп контрданс») подружнього життя.

Не менш цікавою буде жартівлива церемонія браку Проні Прокопівни та Голохвастова, де всі бажаючі матимуть змогу отримати посвідчення про одруження, які дійсні на один день. А ще цього дня житомирян та гостей міста чекають: весільні обряди, дефіле з весільними елементами, флешмоб, дискотека, святковий концерт.

Програма «Покровського весілля на Михайлівській»

13.00: Духовий оркестр КЗ «Палац культури» «Сурми Полісся»;

14.00: Старослов’янський весільний обряд клубу історичного танцю «КонтрДанс». Обрання нареченої, підношення дарів;

14.10: Театралізована мініатюра  «Сучасні покровські вечорниці» . Обряд  прикрашання весільного гільця;

14.20:  Колекція одягу «Сплетемо вінок український сьогодні»;

14.25: Театралізоване дефіле з весільними елементами;

14.35: Fashion- показ  стилізованої весільної колекції одягу «Центру легкої промисловості»;

14.40: Весільний флешмоб;

14.50: Театралізована весільна хода «Родослав» з музиками та піснями;

15.00: Поліський весільний обряд ФАНО «Родослав»;

15.45: Весілля подружніх пар, які разом:

  • 49 років -  в стилі танго-мікс;
  • 35 років - в стилі «Галоп контрданс» - веселий бальний флешмоб - гра.

Жартівлива церемонія браку Проні Прокопівни та Голохвастова з видаванням посвідчень, дійсних на один день (для всіх бажаючих)

17.00 -19.00: Дискотека  «Весільна українська музика в сучасній обробці»; 

19.00 – 20.00. Виступ Житомирських гуртів «Третє небо» та «LM-CTUDIO»

Запрошуємо житомирян та гостей міста долучитись до яскравого дійства та поринути у історичну атмосферу з дотриманням різноманітних обрядів!

Коментарі (2)
  • Igor Pavlenko
    наступного дня можна швидко розвестись.
    Елена Билан reply Igor Pavlenko
    Игорь Павленко с языка сняли
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
18:00 Через рік і дев'ять місяців повернувся до Житомира на щиті Захисник Андрій Біденко 17:25 Жителів Житомира запрошують на профілактичний захід "Точка здоров'я" 17:00 Житомирянин Данило Сич - срібний призер Чемпіонату світу серед юніорів 16:36 У МОН розповіли, які напрями обирають вступники та як розподіляють пріоритети станом на 28 липня Від читача 07:58 БЕЗКОШТОВНІ ЗАНЯТТЯ З ВЕСЛУВАННЯ - СИЛА РІЧОК ПОЛІССЯ 16:17 У Коростишеві чоловік у стані алкогольного сп'яніння викрав легковик і опинився разом з ним у кюветі 16:08 На Чуднівському мосту - ДТП з потерпілими: рух у напрямку центру міста частково ускладнений 15:56 Житомирський обласний центр крові потребує донорів 15:31 Найближчими днями температура повітря підніметься до +34 15:11 Податківці Житомирщини розповіли, де знайти актуальні реквізити рахунків для сплати податків, зборів та єдиного внеску 14:47 У ДТП під Коростенем травмовано 5 осіб, серед них – однорічний хлопчик 14:26 На території Чоповицької громади на Житомирщині екологи виявили несанкціоноване сміттєзвалище 14:00 Прокурори оголосили про підозру жительці Брусилова, у якої вилучили 120 згортків із PVP та коноплю для перепродажу 13:00 У Житомирі вшанували пам'ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені або закатовані у полоні 12:24 Впродовж минулих вихідних патрульні виявили 8 кермувальників з ознаками сп'яніння 12:01 «Тест руйнує страх»: в Україні стартував тиждень тестування на гепатити В і С 11:40 Вибухотехніки поліції знищили бойову частину ворожого БпЛА, виявлену на Житомирщині 11:18 Як зареєструватися на воркшоп з розробки Програми розвитку малого і середнього підприємництва Житомирської міської територіальної громади на 2027-2031 роки 10:57 Представники Житомирщини взяли участь у першому фестивалі «Медова ягода. Смак Полісся» 10:35 28 липня – Всесвітній день боротьби з вірусними гепатитами
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up