На Житомирщині стартував міжнародний флешмоб «Global Lesya Ukrainka 2021»

На Житомирщині стартував міжнародний флешмоб «Global Lesya Ukrainka 2021»

На Житомирщині стартував міжнародний онлайн-флешмоб «Global Lesya Ukrainka 2021». Участь в акції можуть взяти усі бажаючі, але потрібно виконати декілька умов. 

Як зазначають у Новоград-Волинському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки, метою даного флешмобу є вшанування творчості письменниці, показавши пам’ятні місця її перебування у різних куточках світу. 

«Друзі, долучайтеся до міжнародного онлайн-флешмобу #GlobalLesyaUkrainka 2021, присвяченого 150-річному ювілею видатної поетеси Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки). Мета флешмобу – вшанувати Велику Українку, показавши пам’ятні місця її перебування у різних куточках світу», – повідомляють на сторінці Новоград-Волинського літературно-меморіального музею Лесі Українки у Фейсбук.

Щоб взяти участь у онлайн-флешмобі, потрібно дотриматись декількох простих умов. На фоні пам’ятника, барельєфу, муралу чи меморіальної дошки Лесі Українки зробіть фото, селфі або запишіть відео, на якому читаєте твір письменниці українською чи іноземною мовою. Також це може відбуватися на площі, вулиці, біля установ і підприємств, названих на її честь, що знаходяться у вашій місцевості. Опублікуйте фото або відео на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, обов’язково вказавши хештег #GlobalLesyaUkrainka2021, країну і місто, де було воно зроблено. Наприклад: Новоград-Волинський, Україна #GlobalLesyaUkrainka2021 або Toronto, Canada #GlobalLesyaUkrainka2021. Акція триватиме протягом 2021 року.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
20:22 У Житомирі від ворожого БпЛА виникла пожежа на АЗС 17:00 У річці Случ місцеві жителі помітили підозрілий предмет — сапери ДСНС дістали з водойми протитанкову міну часів Другої світової photo_camera 16:40 На Північному обході Житомира закладають основу для розширення магістралі 16:20 На Житомирщині психологи поліції провели терапевтичну зустріч для жінок Від читача 17:28 Пропонують інвестувати. Обіцяють швидкий прибуток і мінімальні ризики. 16:00 Лише через рік і сім місяців на щиті повернувся до рідного Житомира Герой - Андрій Чепель 15:37 Від патронатної родини — до дитячого будинку сімейного типу: історія родини Лосів 15:21 Дві літні жінки травмувалися в ДТП у Житомирі 15:00 На Житомирщину сунуть дощі 14:38 Робота з житлом: 60 актуальних вакансій на Житомирщині 14:20 Житомирські дитячі будинки сімейного типу продовжують підтримувати Захисників на реабілітації 14:00 Чи будуть зупиняти бронювання у Дії: які зміни чекають у серпні 12:39 У Житомирі повідомили про підозру чоловіку, який обіцяв «вирішити питання» з інвалідністю за грошову винагороду 12:19 Молодь запрошують до участі у всеукраїнському вишколі громадянської та оборонної готовності «На межі стійкості» 12:00 59-річна жителька Пулинської громади блукала лісом 9 днів: поліцейські розшукали зниклу живою 11:37 Вимоги до дитячих пляжів: що потрібно знати для безпечного відпочинку 11:21 Маловоддя охоплює українські річки: в Україні обмежили спеціальне водокористування на окремих річках 11:00 Запрошуємо до участі у міжнародному конкурсі художньої фотографії «Україна очима світу» 10:40 Від незручних кросівок до болю в колінах: у Житомирі розкажуть, як здоров’я стоп впливає на все тіло 10:20 У Житомирі відбулося чергове засідання Ради безбар’єрності
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up