Марині Поплавській присвоїли звання почесного громадянина Житомира

Марині Поплавській присвоїли звання почесного громадянина Житомира

Колеги трагічно загиблої у ДТП Марини Поплавської, зокрема команда "Девчонки из Житомира", подякували депутатам міськради за клопотання про присвоєння артистці звання "Почесний громадянин міста Житомира".

Колеги і друзі акторки запропонували поставити їй пам'ятник у місті.

Депутат Валерій Шевчук розповів, що до нього звернувся зі зверненням колектив школи, у якій працювала Марина Поплавська.

До уваги депутатів міськради було представлено короткий фільм пам'яті Марини Поплавської - кліп на гімн Житомира, у якому знялася акторка. Депутати підтримали рішення про присвоєння Маріанні Поплавській звання "Почесний громадянин міста Житомира" посмертно.

Крім того, депутати міської ради направили звернення до Президента України Петра Порошенка про присвоєння звання «Заслужений артист України» Поплавській Маріанні Францівні (посмертно).

 

3
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО У Житомирі ГЕС знищує екосистему на річці Тетерів. ВІДЕО
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up