Чиновники обіцяють відновити декорації в Денишах і створити на їх основі "Древлянський парк"

Чиновники обіцяють відновити декорації в Денишах і створити на їх основі  "Древлянський парк"

Ситуацію з руйнацією декорацій на місці зйомок серіалу "Слов'яни" прокоментував голова ОДА Віталій Бунечко на своїй сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, вчора "20 хвилин" розмістили публікацію "У Денишах вщент розтрощили та частково спалили декорації серіалу «Слов'яни»". У статті повідомлялося, що стильні й атмосферні декорації серіалу, на жаль, було значно пошкоджено.

Ситуація викликала суспільний резонанс, і до обговорень долучився губернатор області. Ось що він написав:

"Хотів би прокоментувати ситуацію, яка склалась навколо туристичного об'єкту в Денишах, що нещодавно був місцем масштабних зйомок серіалу «Слов’яни».

На початку жовтня відвідав дві знімальні точки в Денишах та Тригір’я у Тетерівській ОТГ з метою збереження обійстя слов'янської культури, яку намагались відтворити автори серіалу.

Як запевняють в коментарях, об’єкт був покинутим і занедбаним – це відверта маніпуляція, на цій території завжди перебувала охорона. Незважаючи на це, тут бувають сотні людей на тиждень, яким охорона не може заборонити в'їзд. Разом з тим, із керівництвом ОТГ обговорюється питання про можливе перенесення всіх декорацій серіалу в інше місце, прийнявши їх на баланс громади.

Компанія-кіновиробник готова демонтувати збережені декорації, справа залишається за відповідним рішенням Міністерства культури.

Як заявив режисер серіалу, зруйнований стан декорацій на фото в соціальних мережах, обумовлений написаним сценарієм. Зовсім скоро, за спільної співпраці Міністерства культури, молоді та спорту України, Тетерівської ОТГ і Житомирської ОДА ми зможемо відновити поселення у вигляді музею під назвою «Древлянський парк»".

Отож, маємо надію отримати новий цікавий музей в унікальному місці.

Новини за темою Читайте також
Коментарі (1)
  • Зоя

    7 ноября - годовщина Великой Октябрьской Социалистической Революции!
    С праздником, товарищи!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up