У Денишах вщент розтрощили та частково спалили декорації серіалу «Слов'яни»

У Денишах вщент розтрощили та частково спалили декорації серіалу «Слов'яни»

Ще недавно локації українсько-словацького серіалу «Слов'яни» оголосили туристиичними об’єктами.

Всі ЗМІ з гордістю повідомляли про те, що розміщені поблизу села Дениші на Житомирщині декорації історико-пригодницького серіалу з елементами фентезі «Слов'яни», над яким працювала українсько-словацька режисерська група, перетворять на туристичні об'єкти.

Також про це повідомляла начальниця управління культури і туризму Житомирської ОДА Тетяна Парфентіева на сторінці управління в Facebook.

«Закінчилися зйомки серіалу  «Слов'яни», локації будуть працювати на громаду як туристичні об'єкти ... », - йшлося в публікації.

На сторінці спільноти «Житомир: кастинг історичного проєкту, VI століття» в Фейсбуці є інформація про те, що останній знімальний день «Слов'ян» відбувся 3 жовтня. «Жителям» поселення тут пропонують стати гідами по локаціях знімального майданчика.

 


 

Однак сьогодні в Фейсбуці з’явився пост, автор якого повідомляв, що невідомі «туристи» вщент розтрощили та частково спалили декорації серіалу «Слов'яни»:

"Дениши - это теперь не чистое уютное место. К сожалению. Предсказуемо. Можно ли считать сожженные декорации красивыми? Допустимо ли использовать для "прибыльного туризма" подпиленные бензопилой конструкции, разрушенные "для финала съёмок"? Возможно ли считать, что природа природного гранитного каньона брошена заваленой жжеными досками, опилками, гнилыми шкурами животных, ржавыми, но острыми скобами, гвоздями!? А монтажная пена! Копоть, краска на скалах - гордости украинского туризма и скалолазания? Загаженные самые простые и значит самые популярные спортивные маршруты. Какой на... объект туризма.!? Какие на... экскурсии!? По мусорке? Я понимаю, почему чехи не разрешили этим брехливым вандалам все это творить у себя в Европе... Вы загадили мой дом... и теперь пишите заказные статейки о жемчужина житомирского туризма...".

Довідково: 12-серійний українсько-словацький серіал з елементами фентезі ґрунтується на реконструкції історичного періоду VI століття, в якому імена і образи головних героїв - невигадані. Головний герой стрічки - перший відомий по імені слов'янський князь Влад. В основі фільму лежать традиції і міфологія древніх слов'ян. Участь у зйомках брали як професійні актори, так і аматори з різних куточків нашої області. 

 

Руслан Мороз

Коментарі (2)
  • Ирина Плохотюк

    А тепер хто і коли буде прибирати?
  • Ирина Плохотюк

    Хто буде прибирати?
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up