“ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ 2020” запрошує на онлайн-покази. Початок 29 травня

“ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ 2020” запрошує на онлайн-покази. Початок 29 травня

З 29 травня по 7 червня цього року проходитиме VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест

–  в режимі онлайн на сайті фестивалю childrenkinofest.com.

Як і завжди, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно. Покази конкурсної програми триватимуть протягом 7 днів, переглянути їх можна буде у будь-який зручний час. Фільм-ретроспектива та роботи фіналістів конкурсу дитячих короткометражних фільмів, які входять до складу позаконкурсної програми, будуть доступні для перегляду як спецподії за розкладом – протягом одного дня. 

«Карантинні обмеження не дають змоги провести фестиваль так, як ми звикли – у понад 20 містах України, з повними залами на тисячі та сотні маленьких глядачів. Але це не тільки виклики, а й неймовірні можливості – Совеня Чарлі та Чілдрен Кінофест цього року можуть завітати у кожен український дім», – коментують перенесення фестивалю в онлайн-формат організатори.

До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр.

Програму цьогорічного фестивалю можна переглянути ТУТ.

Фільм, який стане переможцем цьогорічного Чілдрен Кінофесту, як і завжди, обере аудиторія – після перегляду фільмів конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.

У рамках фестивалю вже вчетверте відбудеться Конкурс дитячих фільмів. За традицією, переможців визначать журі українських кінематографістів – продюсерка та директорка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, зірка серіалу «Перші ластівки» актор Максим Самчик і аніматор Олег Маламуж, автор стрічки-переможця 6-го Чілдрен Кінофесту «Викрадена принцеса». Глядачам показу дитячих короткометражних фільмів також запропонують проголосувати онлайн та обрати переможця в номінації «Приз глядацьких симпатій» – автори найкращого фільму у цій категорії отримають 10 000 гривень.

Четвертий конкурс дитячих фільмів, оголошений восени 2019 року, зібрав понад 220 заявок з усієї України. З них буде відібрано по 5 фіналістів у двох категоріях – від 7 до 10 років і від 11 до 14. Лідерами за кількістю заявок стали Київська, Харківська, Дніпропетровська та Львівська області. Фіналістів буде оголошено 19 травня. Почесним послом фестивалю у 2020 році став музикант, продюсер, автор пісень і фронтмен гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк.

Довідково. Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію спільних сімейних переглядів кіно, залучати дітей до створення кінофільмів. Усі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
15:00 Комунальні підприємства Житомирської громади отримають енергетичне обладнання 14:39 Що прочитати про Житомир: 5 книг, які відкривають місто з нового боку 14:20 У Звягелі водій намагався підкупити поліцейських, щоб уникнути покарання за п’яне водіння 14:00 Від заморозків до спеки: яку погоду чекати в Житомирі у травні Від читача 18:29 Військові часто стають мішенню для шахраїв. 12:40 ГС "Українська мережа за права дитини" запускає чат-бот для повернення дітей та молоді з окупації та депортації 12:19 Мінцифри: Уряд оновлює програму Скринінг здоров’я 40+ 12:00 Куди піти в Житомирі у травні: 10 вистав, які варто побачити, і скільки це коштує 11:43 Жителя Звягельського району, який зґвалтував малолітню знайому, засуджено до 15 років ув’язнення 11:20 «Легкі гроші – смертельні наслідки»: Служба безпеки та Національна поліція провели онлайн-заняття для старшокласників Житомирської тергромади play_circle_filled photo_camera 11:00 Житомирський десятикласник — серед найкращих пілотів на міжнародних змаганнях у Польщі 10:38 Житомир серед міст із середнім рівнем витрат на оборону: КВУ оприлюднив аналіз бюджетів обласних центрів 10:19 «Трофейні» боєприпаси: жителя Коростенщини викрили у торгівлі зброєю photo_camera 10:00 Жительку Житомирщини підозрюють у створенні і розповсюдженні дитячої порнографії із власною малолітньою дочкою 09:40 Росія атакувала Україну балістичною ракетою Іскандер-М і 206-ма безпілотниками 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 30.04.2026 щодо російського вторгнення 09:00 30 квітня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 17:54 30 квітня, 1 та 2 травня в більшості областей в повітрі заморозки 0-3° 17:30 Як роботодавцям забезпечити рівні можливості для ветеранів і ветеранок у трудових відносинах 16:40 Тиждень імунізації - 2026: чого досягла Україна у сфері імунопрофілактики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up