20 травня стартує реєстрація на «Чілдрен Кінофест»

20 травня стартує реєстрація на  «Чілдрен Кінофест»

Про це повідомили сьогодні, 15 травня, у Житомирі під час презентації Чілдрен Кінофест – щорічного міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків.

Як інформує прес-служба міськради, метою фестивалю є ознайомлення молодої української аудиторії як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. П’ятий фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбудеться з 25 травня по 3 червня 2018 року у 21 місті України. 

Фестиваль відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Державного агентства України з питань кіно і ТМ «Весела Корівка», посольств і культурних представництв країн-учасниць. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

Вхід на всі покази – безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю:  childrenkinofest.com.

Реєстрація стартує 20 травня. Половина місць виділяється організованим групам глядачів із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами,сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

У Житомирі фестиваль традиційно відбудеться в кінотеатрі«Україна». Почесна амбасадорка фестивалю – українська письменниця, адвокатка, правозахисниця, радіоведуча і посланниця доброї волі ООН в Україні Лариса Денисенко.

Житомирський регіональний координатор - Шурпан Ігор, 097 648-73-18; Shurpan_is@ukr.net

Безкоштовна реєстрація – на сайті childrenkinofest.com

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up